Eft Nedir - Eft Saatleri

2015 Mtv İkinci Taksit Ödemeleri Ve Mtv Kampanyaları

Araç sahipleri 2015 Mtv ikinci taksit ödemeleri ve Mtv kampanyaları hakkında gerekli bilgileri yazımızda bulabilirler. Yazımızda kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde geçerli olan kampanyaları bulabilirsiniz.

Mtv Ödemeleri Nereden Yapılır?

Mtv ödemelerinizi hesabınızın veya kredi kartınızın bulunduğu bankanın internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Vergi dairelerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların şubelerinden ve GİB üzerinden ödemlerinizi yapabilirsiniz. Sıra beklememek ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapmak için interneti kullanmanız her zaman daha iyi olacaktır.

2015 Mtv İkinci Taksit Kampanyaları

İş Bankası Mtv Kampanyası

İş Bankası kredi kartına sahipseniz Mtv ödemelerinizi 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamından Petrol Ofisi’nden yapacağınız 100TL’lik akaryakıt harcamasına anında 10TL puan kazanabilirsiniz.

Akbank Mtv Kampanyası

Akbank kredi kartınız ile 300TL ve üzeri Mtv ödemelerinizde 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Pioneer, Conti ve Roadstar markalarında belirlenen ürünleri %40 indirim ile alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Mtv Kampanyası

Yapı Kredi Bankası kredi kartınız ile yapacağınız Mtv ödemelerinde 3 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında Sonax Hybrid Boya Koruma Paketine 360TL yerine 180TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında Euromaster klima gazı ise sadece 49TL olarak yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Mtv Kampanyası

Garanti Bankası kredi kartı ile yapacağınız Mtv ödemelerinde yine 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketine 199TL’ye sahip olabilirsiniz.

Finansbank Mtv Kampanyası

Finansbank kredi kartı ile yapacağınız Mtv ödemelerinde tam 4 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Bankaların Mtv kampanyalarından yararlanmak için ay sonuna kadar ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Gecikmeli olarak yapacağınız ödemelerde kampanyalar geçerli olmayacaktır. Sizlerde Mtv ödemelerinizi yaparken hem taksit imkanlarından yararlanmak hem de bankaların çeşitli kampanyalarından yararlanmak için ödemelerinizi geciktirmeden yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Sms İle Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Akbank Sms Kredi Başvurusu, DenizBank Sms ile Kredi Başvurusu ve FinansBank Sms ile Kredi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ