Eft Nedir - Eft Saatleri

Akbank’tan Hgs Nasıl Alınır?

Otoyol ve köprülerde trafiğe karşı yeni önlem olan Hızlı Geçiş Sistemi kısaca HGS 17 Eylül 2012’de başladı. Trafiğin yavaş ilerlemesine sebep olan Kartlı Geçiş Sistemi’ne karşı geliştirilen bu çipli etiket sayesinde trafiğin daha hızlı ilerlemesi amaçlanıyor. KGS dönemi kapandı, HGS dönemi başladı.

HGS Etiketimi Akbank’tan Nasıl Alabilirim?

HGS etiketini istediğiniz Akbank şubesinden veya Akbank Direkt İnternet’ten başvuru yaparak hemen alabilirsiniz. Şubeye yaptığınız başvuru sonrasında çipli etiketinizi hemen teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet’ten yapacağınız başvurudan sonra çipli etiketiniz belirttiğiniz adrese kurye tarafından teslim edilir. Akbank Direkt İnternet’te Ödemeler menüsünden HGS İşlemleri bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca HGS etiketiniz yanında ek olarak HGS Etiketi Bilgi ve Kullanım Kılavuzu ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğer dilerseniz Akbank kredi kartınızdan veya vadesiz hesabınızdan otomatik yükleme talimatı vererek kart limitiniz belirlediğiniz bakiyenin altında kaldığı anda otomatik olarak bakiye yükleme işlemi yapılabilir. Hesabınızda para bulunmuyorsa hesabınıza tanımlı Artı Para limitinizden de otomatik yükleme yapabilirsiniz.

HGS Etiketini Akbank’tan Almanın Avantajları

%20 indirimli geçiş hakkından yararlanma

Otomatik bakiye yükleme

Artı Para limitiyle bakiye yükleme

Hareket ve geçiş bilgilerinde rapor kolaylığı

Köprü ve Otoyollardan hızlı ve rahat geçiş imkanı

İlk yükleme Tutarı Nedir?

1.Sınıf otomobiller için minimum 30.00₺’dir.

Hangi araç sınıfları HGS Etiketi alabilir?

Tüm araç sınıfları için HGS Etiketi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ