Eft Nedir - Eft Saatleri

Anadolu Bankası Word Card Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Word Card’ınız ile 200.000’den fazla işyerinde Word puan ve taksit ayrıcaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız Word puanlarla üye işyerlerinden ücretsiz alış verişler yapabilirsiniz.

Tüm dünyada Visa ve Mastercard sembolü gördüğünüz iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı ile vadesiz hesabınızdan kredi ödemelerinizin düzenli ve kolay bir şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi kartınızın kullanım süresi 3 yıldır. Yıllık üyelik ücreti ekstrenize yansıtılacaktır. Anadolubank Klasik Word Card yıllık ücreti 60 TL dir.

Yurt içinde Anadolubank ATM’lerinden ve diğer tüm ATM’lerden yararlanabilirsiniz. Yurt dışında ise Visa ve Mastercard sembolü gördüğünüz tüm ATM’lerden o ülkenin para cinsinde nakit avans çekebilirsiniz.

 Yapılan her 10 TL değerinde ki alışveriş 1 Word puana eşittir. 1 Word puan 0,005 TL değerindedir.

Anadolubank Word Card başvurularınız için en yakın Anadolubank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Yetkililerin sizin için vereceği formu eksiksiz doldurduktan sonra talebiniz bankaya iletilmekte ve size en az 15 gün içeresinde geri dönüş yapılmaktadır. Formda doldurulması gereken bilgilerden olan mail, cep telefonu ve adres bilgilerini doğru girmeniz gerekir. Aksi halde kartın çıkıp çıkmadığı ile ilgili olarak size sağlıklı bir bilgi verilemeyebilir.

 

Bir önceki yazımız olan İpotek Fekki Nedir ve Ücreti Ne Kadardır? başlıklı makalemizde ipotek ve İpotek Fekki Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ