Eft Nedir - Eft Saatleri

Anadolubank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

1997 senesinde hizmete başlayan ve Türkiye’nin genç ama sağlam bankalarından biri olan Anadolu bank müşterilerine bir çok avantajlı kredi ve kampanya olanağı sunan bir bankadır.Tüketici kredisi i konut yada araç kredisi gibi ürünleri uygun faiz oranları ile müşterilerine sunan Anadolu Bank özellikle konut kredileri kapsamında sabit faizli , konut tamamlama özellikli , transfer imkanlı krediler sunduğundan bu alanda sıkça tercih edilen bir banka konumundadır.

 

Anadolu bank’ın çok gelişmeyen bir özelliği kredi başvuru kanallarıdır.Banka müşterilerinin başvuru süreçlerine sadece şubeler aracılığı ile yanıt verdiğinden başvurularınızı tamamlamak kredi kullanıp kullanamayacağınız bilgisine ulaşmak gibi işlemler için bir  Anadolu Bank şubesine gidilmesi zorunludur.İnternet bankacıllığı dahil olmak üzere telefon bankacılığı , ATM  vb kanallardak kredi başvurusu yapılmasına imkan sunmayan Anadolu Bank her geçen gün yaptığı geliştirmeler ile kısa süre için başvuru kanallarını geliştirmek hedefindedir.

Anadolu banka  şube kanalı ile başvurunuzu iletmek ve iletirken şubede zaman kaybetmeden başvurunuzu tamamlamak için başvuru evraklarının yanınızda olmasını öneriyoruz. Bu belgeler nüfus cüzdanı , gelir durumun gösteri belge , eğer konut yada taşıt alınıyorsa tapu yada ruhsat belgeleridir.Gelir belgenizin çalışan iseniz imza sirküleri bulunan bordro , serbest meslek sahibi yada ticarethane sahibiyseniz vergi levhası , son yıla ait mizan tabloları ve emekli iseniz emekli maaşınızı gösteren bir hesap cüzdanı  olmalıdır.

Bu belgeler ile bankaya gittiğinizde başvuru süreçleriniz müşteri temsilcileri aracılığı ile hemen başlatılacaktır ve kısa sürede başvurunuz sonuçlanacaktır.

.Ancak bu mesajın ulaşmaması yada gecikmesi durumunda sorgulama kanallarını kullanarak başvuru durumu ile ilgili bilgi almanız mümkündür.

Şubeden yapılabilen kredi başvuruları için ilk sorgulama kanalı elbette ki şubede size yardımcı olan müşteri temsilcisidir.Bankanın başvuruyu yaptığınız şubesini arayarak operatöre görüştüğünüz temsilcinin ad soyad bilgisini ileterek müşteri temsilcinize bağlanabilir ve başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Başvuru yapılığında tüm bilgileriniz sisteme girilmekte ve tüm banka çalışanları tarafından talep üzerine görüntülenebilmektedir. Bu nedenle başvuru durumunuzu  ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilmeniz mümkündür.Herhangi bir menü üzerinden temsilci ile görüşme numarasını tuşladığınızda bilgilerinizi vererek durumunuzla ilgili bilgi almanız mümkün olacaktır. İnternet bankacılığında ise başvuru takip modülü yer almadığından bu iki kanal üzerinden kredi başvuru sonucunuzu  öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Başvuru Takip başlıklı makalemizde iş bankası başvuru takip sorgulama ve iş bankası kredi başvuru takip hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ