Anadolubank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolu bankın müşterilerine sunduğu çeşitli kredilerden ve özellikle konut kredisi alanında ki geniş kredi desteklerinden faydalanmak diğer özel bankalara göre farklı ilerlemektedir.Online başvuru kabul etmeyen banka konut kredisi dışında taşıt kredisi ve tüketici kredisi alanlarında hizmet sunmaktadır.

Zamandan tasarruf sağlayan online kredi başvurularının aksine kendisi ile çalışmak isteyen müşterilerinin başvurularını bizzat şubede temsilcilerle yüz yüze kabul eden Anadolu bank’ın kredi başvurularında istediği evraklar diğer bankalarla benzer niteliktedir.Ancak başvuru süreçlerinde banka başvuru sahiplerinde kefil talep ederek geri ödeme süreçlerinde kendisini güvenceye almaktadır.

 

Tüketici kredisi için gereken evrakları http://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi?p=1_5_21&e=5 linkinden görüntüleyebilirken https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_RATES.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr linki üzerinden de istediğiniz kredi türüne ait faiz oranlarını görüp geri ödeme miktarlarınızla ilgili detaylı faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_CALCULATE.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr linki üzerinde ise gene almak istediğini kredi türü ve miktarına göre istediğiniz vadeyi seçerek ne kadar geri ödeme yapacağınız bilgilerini detaylı olarak görüntülemeniz mümkün.

 

Anadolu bank bireysel müşterileri için olduğu kadar kurumsal müşteriler içinde sunduğu ticari kredi ve işletme kredilerinde de oldukça geniş bir kredi seçeneğine sahip.İşletme kredileri kapsamında

·         Konutu Sermaye Yapan Kredi

·         Kosgebe Geçiş Kredisi

·         Taksitli Krediler

·         Rotatif Kredi

·         Spor Kredi

·         İştira ve İskonto Kredi

Ticari krediler kapsamında ise işletme kredilerinin yanı sıra

Dovize Endeksli Kredi

Doviz Kredilerinden faydalanılabiliniyor.

 

Tüm bu avantajlı kredilerden faydalanmak için Anadolubank şubelerine gerekli evraklarla beraber başvurmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ