Anadolubank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

 

Bireysel ve kurumsal müşterilere olduğu kadar tarımla ilgilenen ya da kobi işletmesi yapan müşterilerine de gereksinim duyulan kaliteli hizmeti sunan Anadolu Bank internet bankacılığı alanında olduğu kadar müşteri hizmetleri çağrı merkezi alanında da oldukça aktif olarak hizmet sunmaktadır.

0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetleri numarasından Anadolu bank şubelerinde yapılan tüm işlemler 7 gün 24 saat boyunca resmi tatil ya da hafta tatili olsun ya da olmasın her gün  yapılabilmektedir.Sadece işlem saatleri bulunan  bazı bankacılık işlemleri için akşam saatlerinde ya da genel tatil günlerinde aradığınız zaman talimat vererek ilk iş günü işlemi gerçekleştirmek için kaydınız alınmaktadır.

Anadolu bank müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradığınız da her bankanın çağrı merkezinde olduğu gibi

  • 1 numarasını tuşladığınız kayıp çalıntı merkezine ulaşırsınız.Bu alandan kredi kartınızı çalınma kaybetme durumu için geçici olarak bloke ettirebilirsiniz.
  • 2 numarasını tuşladığınızda Anadolu bankta yapılabilecek havale , EFT virman hesap bilgileri , hesap açma , hesap kapatma , kredi durumu sorgulama , kredi başvurusu yapmak gibi bankacılık işlem menüsüne ulaşabilirsiniz.
  • 3 numarasını tuşladığınızda kredi kartı limit, bakiye , borç, yeni başvuru , başvuru sorgulama , işlem taksitlendirme gibi işlemleri yapabileceğini kredi kartı işlemleri menüsüne giriş yapmış olursunuz.
  • 4 numarasını tuşladığınızda banka kartı , kredi kartı , ek kart gibi ürünleriniz için şifre belirlemesi yapabilirsiniz.
  • 5 numarasını tuşladığınızdan internet bankacılığı menüsüne ulaşırsınız.Bu menüden internet bankacılığı şifresi alma, internet bankacılığını açtırma ,internet şifre blokesi durumlarında blokeyi çözdürme , internet kullanım limitlerini belirleme ya da arttırma gibi işlemleri yapmanız mümkündür.
  • 6 numarasını tuşladığınızda Pos ve ATM işlemlerine ulaşabilirsiniz.ATM üzerinde yaşanılan bir sorunu iletme , ATM üzerinden yapılabilecek limitleri değiştirme, Eğer Anadolu bankın posunu kullanan kurumsal bir müşteri ise pos ile ilgili yapılan işlemleri sürdürebileceğiniz menü bu menüdür.
  • 7 numaralı menüden Anadolu bank hakkında öneri , görüş ve şikayetleriniz alınmaktadır. Uzman temsilciler tarafından yaşadığınız sorunla ilgili görüşmeler gerekirse bu sorunlar ile ilgili talep açılması gibi işlemler bu menü üzerinden gerçekleştirilmektedir.
  • Web üzerinde sürdürdüğünüz borsa işlemleri için Anadolu bank’ın kullanıma sunduğu webborsam içinse 8 numaralı menüden destek alabilmeniz mümkündür.

 

Özellikle zamansal anlamda kısıtı bulunduğu için şubeden destek alamayan müşterilerin kısa süreli olarak tüm bankacılık işlemleri ile ilgili destek alıp işlem yapacakları Anadolu Bank çağrı merkezi hızlı ve kaliteli hizmetini uzman temsilciler aracılığı ile vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde fibabank telefon ve fibabank telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ