Eft Nedir - Eft Saatleri

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartları alışverişlerde sağladığı taksitlendirme, bazı kartlarda taksit erteleme ve harcadıkça kazandırma özelliği ile toplumun her kesimine hitap eder özelliktedir. Kredi kartı talebinde bulunacak kişi için kartın anında tahsis edilmesi önemlidir. Bu ihtiyaç halinde olan kişinin kaynak temini noktasında zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde finansal sıkıntısını çözecektir.

Kredi kartları bankaların bilanço ve büyüme rakamları üzerinde etki derecesi büyük olan ürünlerdir. Bu kaynaklar için bankaların finansal yapısının lokomotif gücüdür tabirini kullanmak yanlış olmayacaktır. Bankalar arası rekabet ortamının da etkisiyle kredi kartı tahsisi  dakikalar içinde halledilebilmekte acil kart ihtiyacında olanlar bu imkanı sağlayan bankalara yönelmektedirler. Anında kredi kartı veren bankalardan birkaçı şu şekildedir.

  • ING Bonus Anında Kredi Kartı
  • İŞ Bankası Anında Kredi Kartı
  • Ziraat Bankası SMS ile Anında Kart Başvurusu
  • Odeabank Hızlı Kart Başvurusu, yıllık kart ücreti olmayan, yepyeni bir kredi kartı Bank’O Card

Bu bankalara ait kredi kartı talebi nasıl yapılır?

  • Ing bonus anında kredi kartı, banka şubesine kimlikle yapılacak başvurunun ardından edinilebilecek olan bir karttır. Kartta, kişiye ait ad soyad bilgisi yer almamakta, istenirse bankanın telefon bankacılığı ile ismin yazılı olduğu kart belirli ücret karşılığı verilebilmektedir.
  • İş bankasına ait maxımum kredi kartı, banka şubesine giderek veya bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapılarak edinilebilmektedir .
  • Ziraat bankası maxımum kart başvurusu ise sms yoluyla yapılabilmektedir. Bunun için; kişinin kart yazdıktan sonra aralarda boşluk bırakarak t.c kimlik numarası, aylık gelir ve talep ettiği limit miktarı 4747’ye gönderilir. Kişi eğer isterse yakınları içinde ek kart başvurusunu benzer bir yolla yapabilmektedir. Bunun için;ekkart boşluk t. c kimlik numarası yazıldıktan sonra 4747’ye gönderilir. Tüm bu işlemler banka tarafından değerlendirilerek sonucu tarafınıza sms vasıtası ile bildirilecektir.
  • Odeabank hızlı kredi kartı, yurtiçi ve yurtdışı mağazalarında alışveriş yapabilme ve yapılan bu alışverişleri taksitlendirme ,karttan nakit çekim sağlama imkanı sağlayan yıllık kart aidatı ödenmeyen bir kredi kartıdır. Bu karta sahip olabilmek için bankanın internet ve mobil şubeleri, banka şube ve ATM’leri İle banka iletişim merkezi ve sms vasıtası ile yapılabilmektedir. Sms yoluyla yapılacak başvurular için, BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e mesaj yollayarak başvuruda bulunulabilir.

Kredi kartı edinimi konusunda hızlı sonuç almak isteyenler kart başvurularını dakikalar içinde değerlendiren bu bankalara yapabilirler. Başvurular genellikle bankaların internet bankacılığı, şubeleri telefon bankacılığı, sms  kanalları ile yapılmaktadır .kart başvurularının dakikalar içinde sonuçlanması başvuru sahibinin finansal sıkıntısına çözüm getirmesi açısından önemli olup bankaların kredi kartı satışı da ivme kazandıracak bir özelliktedir.

Bir önceki yazımız olan Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartları (Araştırma) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ