Eft Nedir - Eft Saatleri

Bankaların Kredi Yapılandırma Telefon Numarası

Türkiye de kredi kartı ve kredi borçlarında son yıllarda ciddi bir artış söz konusu. Buna karşılık ödenemeyen kredi ve kredi kartı borçları halkı borç yapılandırma işlemine doğru yönlendirdi. Nitekim kredi kartlarının oranının oldukça fazla kabarması sonucunda tüketicinin rahatlaması için ortaya atılan yapılandırma işlemlerinden ne yazık ki herkes yararlanamıyor

Çıkarılan yapılandırma kararından sonra bazı bankaların bu işe büyük bir hevesle yaklaştığını bazı bankaların ise bu işe yanaşmadığını görüyoruz. Bu nedenle bankalara kadar giderek yorulmamanız için sizlere bankaların kredi yapılandırma numaralarından bahsedeceğim. Eğer siz de kredi kartı yapılandırma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bankanız ile özel olarak görüşecek yapılandırma hizmetini destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz.

Hangi Bankalar Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Veriyor?

 • Borç transferi yani yapılandırma yapan bankalar bazı dönemlerde müşterileri çeken kampanyalara imza atıyor. Ancak kampanya koşulları ve kampanyanın transfer şartları her bankada aynı değil.
 • Kredi faizleri bankadan bankaya farklılık gösteriyor. Bu nedenle yapılandırma için anlaşacağınız bankaya ödeyeceğiniz faiz oranı oldukça önemli. Bunu göz önünde bulundurarak banka tercihi yapmalısınız.
 • Türkiye’de faaliyet gösteren tüm büyük bankalar kredi yapılandırmasına kapısını açtı. Biraz önce söylediğim gibi, kimi banka düşük faizle yapılandırma imkanı sunarken kimi banka yüksek faizle yapılandırma hizmeti sunuyor.
 • Bu bankalar arasında yer alan Finansbank yapılandırma servisi ile de bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Peki, Finansbank yapılandırma numarası nedir?
 • Finansbank’tan yapılandırma hizmeti almak istiyorsanız; 0 850 222 0 900 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz.

Bankaların Kredi Yapılandırma Telefon Numarası Nedir?

 • Garanti Bankası’ndan yapılandırma hizmeti almak istiyorsanız; 0212 318 18 18 numaralı telefonu çevirebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız; 0850 222 0 444’ü tuşlayabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası’ndan yapılandırma almak için müşteri hizmetlerinden bilgi almak istiyorsanız 0850 220 00 00’ı tuşlayabilirsiniz.
 • Türkiye İş Bankası’ndan yapılandırma hizmeti almak istiyorsanız; 0 850 724 0 724 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.
 • Vakıflar Bankası kredi yapılandırma hizmeti için geniş bilgi almak ve hizmetlerden faydalanmak için; 0850 222 0 724 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 • Bu saydıklarım dışında kalan bankalardan yapılandırma hizmeti almak isterseniz bankaların resmi web sayfalarına giriş yaparak yapılandırma numaralarını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ‘’Kimlik Numarası Veya Cep Telefonu Hatalıdır Lütfen Kontrol Ediniz’’ Hatası Ne Demek? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ