Eft Nedir - Eft Saatleri

BankPozitif Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Bank Pozitif son dönemde gündeme gelen genç bir bankadır.Yeni nesil bankacılık altında hizmet sunan Bank Pozitif 2002 senesinde C Kredi ve Kalkınma bankası adı altında kurulmuştur.2005 senesinde Bank Pozitif ismini alan banka kredi kartları alanında destek veren bir banka değildir.

Banka üzerinden sunulan bankacılık ürünleri normal hesap işlemleri dışında krediler ile sınırlıdır.

 

İhtiyaç kredisi , ev kredisi , taşıt kredisi yanı sıra ev teminaklı ev kredisi gibi hizmetlerde de öncü olan Bank Pozitifin sadece hesap kartı kullanımı söz konusudur.

 

50 bin TL’ye kadar masrafsız kredi kampanyası süren bankada krediler için oldukça avantajlı faiz oranları sunulmaktadır.Tüm bankalarda olduğu gibi 36 aya kadar vade ile kullanabileceğiniz tüketici kredileri kampanyalar kapsamında değişik faiz oranlarına sahiptir. Üstelik hangi vade seçeneği ile alırsanız alın faiz oranlarında değişiklik bulunmamaktadır.

 

Bank Pozitif’in krediler kapsamında sunduğu bir diğer kolaylık ise şubeye dahi gitmeden krediyi kullandırabilme özelliğidir.Mevcut evrak kontrollerini dijital ortamla üzerinden sağlayan banka , internet üzerinden aldığı başvuruları anından sonuçlandırılacak bankada adınıza oluşturulan hesaba onay verilmesi halinde aktarım yapmaktadır. Kredi başvuru süreçleri ise bankada hesabı olan müşteriler tarafından internet şubesi üzerinden yapılabilmektedir.

 

Kredi başvuru süreçleri hakkında bilgi alınabilecek bir diğer kaynak ise Bank Pozitif telefon bankacılığıdır.Başvuru sırasında belirtilen telefon bilgisi ile telefon bankacılığı üzerinden kredi başvuru sonucunuzu sorgulayabilir ve onayınız dahilinde hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bank Pozitif sadece tüketici kredilerinde destek sunmamaktadır.Özellikel ev ipotekli yeni ev kredisi , taşıt kredisi ve uygun faiz oranllu ev kredisi ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede gidermeniz Bank Pozitif ile mümkündür.

 

Bank Pozitif kredi hizmetlerinden kurumsal müşterilerde faydalanabilmektedir.Özellikle ticari ve işletme sahibi olan müşterilere özel , kullanımları ile uygunluk taşıyan , uygun faiz oranlarına sahip kurumsal kredilerde masrafsız olarak kullanılabilmektedir. Yenilebilir enerjiden , turizme , sanayiden , tarıma , inşaattan ,madenciliğe bir çok sektörde kurumsal krediler veren Bank Pozitif kurumsal bankacılık alanında ki başvuruları şubeler üzerinden kabul etmektedir.

 

Bank Pozitif’in sunduğu bankacılık ürünleri arasında kredi kartı ürünü bulunmadığından kredi kartı başvurusu yapılabilecek yada sorgulama yapılabilecek bir alan yer almamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ