Eft Nedir - Eft Saatleri

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Kredisi Veren Bankalar

Türkiye de bugün hala büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı ile uğraşan binlerce kişi vardır. Tarım da ve hayvancılıkta son yıllarda yapılan yenilikler arasına giren büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığına katkı kredileri çiftçileri sevindiriyor. Daha verimli üretim yapılabilmesi için bazı bankalar kredi vermektedir. Bu şekilde nakit ihtiyacınız olan parayı bankalardan karşılayabilir ve büyükbaş küçükbaş hayvancılıkla uğraşan rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Şimdi hepinizin merak ettiği soru büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşanların hangi bankalardan bu krediyi temin edebileceğidir. O zaman gelin birlikte hangi bankaların bu krediyi verdiğine göz atalım.

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Kredisini Hangi Bankalar Veriyor?

Bankalar diğer tüm sektörlere yaptığı yatırımı şimdide büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşan çiftçilere yapıyor. Sizde bu sektörde çalışıyorsanız bu krediden hemen yararlanabilirsiniz.

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Sektörünün En Büyük Destekçisi Ziraat Bankası

Ziraat bankası, bugün hemen hemen tüm sektörlere destek amaçlı krediler vermektedir. Durum böyle olunca çiftçilerin daha verimli çalışabilmesi için de plan yapan Ziraat bankası çiftçilere destek amaçlı bu krediyi sizlere sunuyor. Kredi ekipmanlarınızı daha da ileri taşımak ya da hayvancılıkta ihtiyacınız olan nakit parayı elinize almak istiyorsanız en yakın Ziraat bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Ziraat bankasından almış olduğunuz krediyi dilerseniz hasat zamanında ödeyebilirsiniz. Hasat zamanında ödemek istemediğiniz krediyi ise her ay bankanın belirlediği tarihte ödeyebilirsiniz. Ziraat bankası büyükbaş ve küçükbaş hayvan kredisi için bankanın iletişim numarasını çevirerek yetkili kişilerden bilgi alabilir, gerekli belgeleri götürerek başvurunuzu kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Deniz Bank, TEB ile Gelen Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Kredisi

Ziraat bankasının çiftçilere verdiği desteği Finasbank, Yapı Kredi bankası, Denizbank ve TEB de çiftçilere sunuyor. En uygun krediyi alabilmeniz için bu krediyi veren bankaların size sunduğu faiz oranlarını öğrenmeli, cebinize destek olacağım derken zor durumda kalmamalısınız.

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Çiftçilik Belgesini
  • Hayvan Kayıt Sistemine Kayıt Belgesini
  • Nüfus Cüzdanınızın fotokopisini
  • İşletmenizin Tescil Belgesini yanınızda götürerek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 5 Dakikada Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ