Eft Nedir - Eft Saatleri

Denizbank Kredi Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim

Özelleştirme idaresi tarafından satın alındığı günden bu yana büyük gelişme gösteren denizbank 2000’li yıllarda çıkan ekonomik krizden etkilenerek TMSF’ye devrolunan bankaları da bünyesine katarak güç kazanmıştır. Kuruluş amacı denizcilik sektörüne finansal destek sağlamak olan denizbank bugün gelinen noktada toplumun her kesiminden kişiye özel sunduğu krediler ile sayılı bankalar arasında yer almaktadır.

İhtiyaç kredisi grubunda 55.000 liraya kadar kredi kullanım imkanı sunan banka bunu çeşitli araçları vasıtası ile yapmaktadır. Denizbank ’a kredi başvurusunda bulunacak olan biri birbirinden farklı başvuru seçeneğinden  dilediğini seçebilir.Bunlar;sms’le ,telefon bankacılığı ile, şube ile,facebook ve twetter kanalı ile, internet bankacılığı ve atm kanalı  şeklindedir. Bu vasıtalar üzerinden yapılmış olan kredi başvurusu banka tarafından kısa süre içinde değerlendirilip tarafınıza kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.

Hangi kanallar vasıtası ile kredi başvuru sonucunun sorgusu yapılır?

Banka tarafından bilgilendirme mesajı gelmezse internet bankacılığı, iletişim merkezi numarası ve banka şubeleri vasıtası ile başvurduğunuz kredinizin onay sorgusunu yapabilirsiniz. Denizbank telefon bankacılığı  numarası 0 850 222 0800 ile 444 0 800’dür.Bu numarayı aradığınızda sesli yanıt sistemi ile t.c kimlik numaranız  Kredi referans numarası gibi bilgiler sizden istenecektir. İnternet kanalı ile başvuruda ise Açıkdeniz internet  bankacılığı internet sitesinde “başvurularım” sekmesinden” başvuru takibim “sekmesini seçip başvurduğunuz kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz. Burada sizden istenen bilgiler de yine t.c kimlik no veya kredi başvurusu referans numarasıdır.Şubeler kanalı ile de benzeri bilgileri ileterek kredinize ait sonucu alabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaca uygun kredi seçenekleri ile birbirinden farklı kanallar üzerinden kullandırma isteğinde olan özel bir bankadır. Başvuruda bulunduğunuz kredi türüne ait onayı yine bankaya ait telefon ,şube ve Açıkdeniz internet bankacılığı yoluyla öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ