Eft Nedir - Eft Saatleri

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartları, finansal kaynaklar arasında en çok tercih edilen, rahat , pratik kullanımı ve alımları taksitlendirme özelliği sayesinde giderleri öteleme imkanı sağlamaktadır. Kişilerin gelirlerinde ilgili dönemde dolaylı da olsa artış sağlamakta ve bu da kartların cazibesini arttırmaktadır .

Denizbank banka müşterilerine kredi ve kredi kartı sunmakta kolaylık sağlayan bankalar arasındadır. Kredi notu iyi olan müşterileri için geçerli olabilecek olan bu durum ile başvurular onaylanmakta ve kaynak temini hızlı bir şekilde banka tarafından yerine getirilmektedir. Denizbank kredi kartı başvurusu yapan müşteri bunu 4 adımda gerçekleştirebilmektedir. Bunlar; telefon bankacılığı, banka şubesi,baanka internet sitesi ve cep telefonlarından sms ile başvuru şeklindedir.

Cep telefonundan sms ile başvuru;

Bu başvuru şeklinde KKART” boşluk “bırakılarak TC kimlik no” yazılmalı ve 3280’e yollanmalıdır.

Telefon bankacılığı ile başvuru;

Denizbank’ın telefonla bankacılık hizmeti olan 0850 222 08 00 numaralı telefonu aramalı ve sesli yanıt sisteminde t.c kimlik numaranızı belirttikten  sonra bonus card  başvurunuzu tamamlamalısınız.

Açık deniz internet bankacılığı ile başvuru

Bankanın internet sitesine giriş yapıldıktan sonra kartlar sekmesinde talep edilecek olan kart seçilerek ilgili alana gerekli bilgiler girilerek başvuru sonlanır.

Şubeden başvuru

Banka şubelerinden yapılacak olan başvuruda. T.c kimlik numarası müşteri temsilcisine ibraz edilerek bonus card başvuru formu doldurulur. Bu başvuru şeklinde gelir durumunuzu belgeleyen evrakları da yanınızda bulundurmalısınız.

ATM’lerden başvuru

Kredi kartı başvurusu bankalara ait ATM’ ler vasıtası ile de yapılabilecektir. ATM’de yer alan kredi kartı başvuru ekranına giriş yapılarak bilgi girişinde bulunduktan sonra başvuru sonlandırılır

Denizbank kredi kartı başvuru adımları bu dört başvuru şeklinden arzu edilen seçilerek yapılabilecektir. Denizbank’ın bonus kredi kartı harcadıkça kazandırma özellikli olan bir kredi kartıdır .Bu kart sayesinde nakit çekim yapabilir uzun vadelere yayılan taksitler ile de rahat bir ödeme dönemi geçirilebilir.

Denizbank bonus kredi kartına bu beş seçenekten biri tercih edilerek başvuruda bulunulabilir. Banka tarafından gerekli incelemeler yapılarak en geç 10 gün içinde tarafınıza geri dönüş yapılarak sonucu bildirilecektir. Bu süre içinde geri dönüş sağlanmazsa telefon, şube veya internet bankacılığı vasıtası ile kredi kartı başvuru sonucunuz için  sorguda bulunabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kredi kartı almanın yaşı kaç? başlıklı makalemizde kredi kartı ve kredi kartı almanın yaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ