Eft Nedir - Eft Saatleri

Denizbank kredi kartı yıllık ücreti

Denizcilik sektörünün finansmanını sağlamak amacı ile kurulmuş olan bir banka olan denizbank özelleştirme idaresi tarafından satın alınmış ve bu tarihten itibaren de personel alımı ve şube açılışları gibi büyüme potansiyelini ortay koyan adımlar atmıştır. Bankanın kredi kartları konusunda da ciddi atılımları bulunmakta yıllık aidatı olan veya olmayan kartları ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Denizbank kredi kartları aşağıda sayılan kartlar ve bunların dışında  taraftar kartları da bulunmaktadır.

Denizbank bonus card yıllık aidat ne kadar?

Denizbank’ın  ilk harcamada 40 TL bonus kazandırıp daha sonraki harcamaların yapılması halinde de 150 TL’ye varan bonus kazandırabilme imkanı olan bir kredi kartı. Bu kart için belirlenmiş olan yıllık aidat miktarı 70tl olup ek kart kullanıcıları da yine yıllık olarak 39.50 TL. Ödeme yapacaklardır.

Denizbank afili bonus platinium yıllık aidatı ne kadar?

Istanbul,ankara,ızmir ve Antalya havalimanlarında %50’ye varan otopark ve vale indirim hakkı kazandıran bir kart olup kart için yıllık olarak 101 TL. Ek Kart için ise 50.50 tl ödeme yapılacaktır.

Denizbank emekli bonus card yıllık aidatı ne kadar?

Bu kart için de havalimanı ulaşımını daha kaliteli bir hizmet haline getiren shuttle hizmeti %30 indirimli olarak sunulmaktadır. Bu kart için de yıllık olarak 39.50 tl. ek kart için 18.50 TL. Ücret ödemesinde bulunulacaktır.

Denizbank net card yıllık aidatı ne kadar?

Bu kartın özelliği harcama yapılan alanda indirim kazanabilme özelliğinin olması .Yani gıda, elektronik eşya, sinema ve benzeri konularda yapılan harcamalar harcamanın yığıldığı noktaya göre belirlenerek  o alanda indirim hakkı kazanabileceksiniz .Ayrıca kazanılan puanların pekçok işyerinde kullanılabilme özelliğindedir .Bu kart için asıl kart ve ek kart yıllık aidatı bulunmamaktadır

Denizbank kredi kartları harcadıkça kazandırabilme özeliğinde olup bu harcamalar bazı kartlarda harcamanın yoğunlaştığı alanlarda indirim hakkı veren bazı kartlarda ise otopark, havalimanı gibi sahalar için de indirim hakkı kazandıran kartlar bulunmaktadır.denizbank’in taraftar kartları için belirlenmiş olan yıllık kart ücreti asıl kartta 79 TL. Ek kart için ise 39.50 TL ‘dir.Bankanın yine net kart uygulamasında, yıllık kart aidatı ödemesi bulunmamaktadır. Oldukça fazla olan bu kredi kartı seçenekleri arasından beklentilere en iyi cevap verebilecek olan kartın seçilmesi oluşabilecek memnuniyetin en üst seviyede olmasına sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya Kredi Kartı Yıllık Ücreti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ