Eft Nedir - Eft Saatleri

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası – 2015

Bankalar, son yıllardaki yoğun rekabetin de etkisiyle, müşterileri cezbetmek için sıklıkla kampanyalar düzenleme yoluna gidiyorlar. Bu kampanyalardan en sık karşılaşılanı da ülkemizde dini bayramlara ve bazı önemli günlere özel olarak yapılan kredi kampanyaları

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan Denizbank bu yıl da Kurban Bayramı’na özel olarak hazırlamış olduğu kredi paketleriyle müşterilerin karşısına çıktı. “Al krediyi, bayramın olsun. Masrafı dert etme o bizden olsun, Deniz’in kredileri dermanın olsun.” sloganıyla kampanyayı duyuran şirket, sağladığı kolaylıklarla da dikkat çekiyor. Dosya masrafı ve komisyon olmayan bu krediler, düşük faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. Yüzde 1.59 seviyesinden başlayan faiz seçenekleriyle kredilerini sunan banka, 5000 lira ile 15000 lira arasında değişen kredi seçenekleriyle müşterilerine sesleniyor. Kullanılacak kredi miktarına göre 12 ile 36 ay arasında vade seçenekleri sunan banka, müşterilerinden bu kredilerden yararlanabilmeleri için kefil de istemiyor.

İnternetten http://www.denizbank.com adresinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla yapılan başvurulara en geç beş dakika içerisinde kredi onay durumunu bildiren banka, evrak ve formalite işlemlerini de minimumda tutma vaadinde bulunuyor.

Kampanya kapsamında başvurulabilecek olan maksimum kredi tutarı 15.000 TL, maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiş durumda. Bununla beraber banka, onaylanan kredinin son kullanımı için karar verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkını saklı tutmakta. Toplam masraf ve maliyetleri, hayat sigortasını ve diğer vergileri de kapsayan bu krediye başvurmayı planlayanlar için ise dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta kampanyanın 2 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olması.

Denizbank daha önce Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’ın oynadığı reklamlarıyla adından söz ettirmişti ve şimdi de yeni bir krediyle müşterilerini bekliyor.

Denizban Kredi başvurusu için TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ