Eft Nedir - Eft Saatleri

En İyi Kredi Kartı Öğrenci İçin (Araştırma)

Öğrenciler öğrenim hayatları süresince özellikle ekonomik anlamda ortaya çıkan  okul masrafları ve benzeri giderler nedeniyle zorlanmaktadırlar. Bu tip giderleri karşılayabilmek adına bankalar tarafından kendilerine özel olarak hazırlanmış  finansal araçları kullanırlar. Kredi kartları nakit  olarak kullanım imkanı sağlamasının yanında chip para, para puan kazandırma ve ,sinema ,müze gibi alanlarda kullanım sağlaması öğrenciler için cazibesinin artmasına neden olmaktadır.

Öğrenciler için en kullanışlı ve kullanım alanı en geniş olan kredi kartları birkaç başlık altında toplanmıştır. Bu kartları sıralamak gerekirse;

Akbank  neo exı 26 kart

Öğrenciler için ideal bir kredi kartı olan neo exı card ile üye işyerlerinden alışveriş yaptıkça chip puan kazanacak istenildiği anda kullanılabilecektir

Teb bankası üniversite bonus kredi kartı

Teb’in üniversite öğrencileri için özel olarak çıkartmış olduğu teb bonus card ile anlaşmalı okunan işyerlerinden alışveriş yaparak bonus kazanabilirdik. Bunun dışında sinema ve tiyatro biletlerini yarı yarıya ucuz alabilirsiniz. Bankanın bu kadın sahip olmak in dört yıllık bir üniversitede okumak veya yüksek lisans öğrencisi olmak gerekiyor. Teb üniversite kartına sahip olabilmek için banka şubesi, internet şubesi veya telefon bankacılığı vasıtalarından birini kullanmak gerekir

Hsbsc bank campus kredi kartı;

Bu karta sahip olan biri, anlaşmalı olan işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir karşılığında nakit puan kazanabilir. Aynı zamanda bankamatiklerden nakit avans çekimi de yapılabilmektedir. Bu banka kartını kullanmak isteyen biri, internet şubesi,Hsbc bank ,atm ve telefon bankacılığı kanalı ile başvuru yapabilir.

İş bankasının iş’te üniversiteli kredi kartı;

28 yaşına kadar olan öğrenciler için hesap işletim ücreti ile kart aidatı alınmamaktadır. Bu kart kullanıcısı bankanın anlaşmalı olduğu işyerlerinde alışveriş yapabilir maxipuan kazanabilir. Öğrenci kişi 18 yaş altında ise ailesinin onayı ile bu karta sahip olabilir.

 

Yapı kredi bankası play öğrenci kart

Bu karara sahip olan öğrenciler üye işyerlerinden alışveriş yapabilir kazandıkları puanlarla kontör alabilir veya bireysel emeklilik hesabına aktarabilirler. Bu kredi kartına sahip olabilmek için gelir durumunuzu gösteren belgeyi ibraz etmeniz veya Kefil göstermeniz gerekmektedir. Bu kredi kartına yapılacak olan başvurular sms, internet bankacılığı ve banka şubeleri vasıtası ile olmaktadır.

 

Garanti bankası bonus genç kredi kartı

Bu kredi kartı ile, anlaşmalı olan işyerlerinden alışveriş yapabilir, aldığımız ürünü taksitlendirebilir, ve kartla nakit çekim yapabilirsiniz. Ekstreyi 1 ay öteleme şansınız da yine bu kartla size tanınmış bir fırsat.

Ziraat bankası genç bank kart

Kredi ve yurtlar kurumu tarafından verilen bursa hak kazananlara verilen bir kredi kartıdır .Bu burs devam ettikçe kartı kullanma hakkınız devam edecektir.

 

Öğrenciler kart tercihini neye göre yapmalılar?

Kredi kartının getirisi birazda harcadıkça kazandırdıkları ile ilgilidir. Özellikle öğrenci sınıfı için bu durum iki katı daha önem arz ederek kart seçiminde öne çıkmaktadır. Yukarıda sayılan kartlar arasında garanti bankasının genç kartı üyelik aidatının olmaması ve sunduğu pek çok fırsat ile daha cazip görünüyor.

En iyi kredi kartı tercihi öğrenciler için beklentileri ile orantılı olanı ortaya çıkartan olacaktır. Yukarıda 7 farklı başlık altında anlatılan kredi kartları arasından kazanımı ve avantajı en çok olan tercih edilirse kredi kartı kullanımında elde edilen kazanım maksimum seviyede gerçekleşir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Kredi Kartı 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ