Eft Nedir - Eft Saatleri

Finansbank Kredi Başvurusu Sonucu Sorgulama

Finansbank 1987 yılında 4 milyar dolarlık ödenmiş sermaye ile kurulmuş bir bankadır. Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olma  özelliğini sürdüren finansbank Yunanistan’ın en büyük bankası olan national of gerece tarafından satın alındı ve Güneydoğu Avrupa’da önemli bir konuma sahip oldu.

Finansbank kredi ve kredi kartı ürünlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ortaya koyar. Bu kredilere erişimi oldukça basitleştirmiş ve teknolojik aletler kanalı ile pratiklik düzeyini arttırmıştır. Finansbank kredilerine başvuru internet,sms,telefon ve şubeler vasıtası ile yapılabilir. Sms ile yapılan başvuruya kısa süre içinde yanıt gelecek ve ardından gelir beyanınızı bildiren sms’i göndereceksiniz. Başvurunuz için ön onayın alındığı tarihten itibaren bir ay içinde bir finansbank şubesine giderek istenilen belgeleri iletmelisiniz.

Bankaya yapılan başvurular hangi kanallar vasıtası ile takip edilir?

Bankanın iletişim merkezi numarası olan 0850 222 0 900’ü arayarak sesli yanıt sistemi le t.c kimlik numaranız cep telefonu numaranız gibi bilgiler ile kredi başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi başvuru sorgunuzu şubeler kanalı ile de yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine t.c kimlik numarası, kredi başvuru referans numarası gibi bilgileri ileterek son durumu öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusunu şube kanalı ile yaptıysanız sonucunun belli olması 1 haftayı bulacaktır.

Sms kanalı ile başvuruda bulunulmuşsa ön onay anında gelecek ,kişisel olarak şubeye başvuru bir ay içinde yapılıp istenen belgelerin temini ile de kesin onay halini alacaktır.

Finansbank kredi başvuru sorgusu telefon bankacılığı veya banka şubesine gidilerek yapılabilmektedir. Finansbank kredi temininde kolaylık sağlayan özel bankalar arasında yer alan önemli bir bankadır.

Bir önceki yazımız olan Kendi İşini Kurmak İsteyen Gençlere Hibe başlıklı makalemizde KOSGEB hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ