Eft Nedir - Eft Saatleri

Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Finansbank, içinde bulunduğu bankacılık sektöründe yer alan pek çok kurum ve kuruluş gibi, farklı kanalları kullanarak müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Yine müşterilerinin kendisine ulaşabileceği pek çok kanalı da açık tutma çabası içerisindeki banka, Telefon ile müşteri hizmmetleri servisi de sağlamakta.

Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi’nden Hangi Hizmetleri Alabilirim?

Eskileri hatırlayanlar, meşhur “This is a bank.” reklamını hatırlarlar. O reklamda telefonu gösteren öğretmen, öğrencisinden sorduğu “Bu nedir?” sorusuna sürekli olarak “Banka” cevabını alıyordu. Aslında o reklam, telefon bankacılığını az çok özetliyor. Telefon bankacılığı, bankacılık işlemlerinin mobilleşmeye başlamasının şafağıydı ve bugün, telefon bankacılığını kullanarak ATM’lerden veya banka şubelerinden yapabileceğimiz pek çok işlemi yapabiliyoruz. Bu durumun tek istisnası, fiziksel para transferi işlemleri olan para yatırma ve para çekmedir. Onun dışında, kredi kartı veya kredi başvurusunda bulunmak, kart bakiyesi sorgulamak, kart şifresi değiştirmek ya da hesabımızdan ödeme yapmak gibi işlemlerin tamamını telefondan yapmamız mümkün.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Finansbank müşteri hizmetleri, 0850 222 0 900 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Bu numarayı aradığınızda sizi sesli kayıt sistemi karşılar. Bu sistem size, telefon otomasyonlu olarak bankacılık hizmetlerini sayar. Kayıtta sayılan işlemlerden hangisini gerçekleştirmek istiyor iseniz o tuşa basarak yetkiliyle görüşmeye veya otomasyonun bir sonraki adımına geçebilirsiniz.  Güvenlik gerekçesi ile (kart çalınması/kaybı gibi) arama yapıyorsanız, direk sıfır tuşuna basmanız yeterli olaaktır.

İşleminiz için en son olarak müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. İşleminize göre gerekli olan bilgileri aldıktan ve doğrulamaları yaptıktan sonra, müşteri temsilciniz işleminizi hızla tamamlayacaktır. İşlemler sırasında vakit kaybetmemek için gerekli olabilecek belge ve numaraları arama yapmadan önce hazırlamanız faydanıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Araç Üzerinden İpotekli Kredi Çekilebilir Mi? başlıklı makalemizde Araç Üzerinden İpotekli Kredi Çekilebilir Mi?, İpotekli Araç İçin Kredi Çekilebilir Mi? ve İpotekli Araç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ