Eft Nedir - Eft Saatleri

Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi

Bankalar bünyelerindeki müşteri profili açısından oldukça farklı kredi seçenekleri geliştirmiş ve bu sayede toplumun her kesimine özel uygulama alanı bulan kozmopolit yapıda bir banka-müşteri ilişkisi ortaya çıkmıştır.

Bu uygulamaları yapan bankalardan biri olan finansbank su ürünleri ile uğraşan üreticiye mevcut giderlerini finanse edebilmesi için uygun koşullarla  kredi vererek giderlerini öteleme fırsatı sunmaktadır.

Bu krediyi kullanan üretici yavru balık, yem ve ilaç gibi masraflar ile işletme giderleri arasında sayılan ekektrik,su ve işçilik masraflarını da karşılayarak uygun vade ve geri ödemeli kredi kullanımı sağlıyor. Bu krediden faydalanabilmek için

  • Nüfus cüzdanı
  • Çiftçilik belgesi
  • Şu ürünleri yetiştiricilik belgesi
  • Su ürünleri izin belgesi
  • Teminat gerektiren haller sözkonusu olursa şube tarafından geri dönüş sağlanıp tedariki istenir

  Su ürünleri kredisi nasıl bir finansman sağlar

  • İşletme maliyetinin %85’ini karşılayarak nakit sıkıntısı yaşayan üreticiye likit kaynak sağlar
  • Kredi vade süresi 24 aydır
  • Yılın 3.ayının 6.ayının 9 .ayının ve 12.ayının sonlarında olmak üzere bir ödeme planı vardır.

Finansbank tarım alanında faaliyet gösteren müşterilerini iki alanda finanse etmektedir .Bunlardan biri işletme kredileri diğeri ise yatırım kredileridir. Su ürünleri kredisi işletme kredileri grubunda yer alan ve işletme giderlerini içinde barındıran bir kredi türüdür. Bu alanda işini geliştirmeyi ve büyümeyi  hedefleyen müteşebbis kişilere de yatırım gurubunda yer alan su ürünleri yatırım kredisi kullanımı sağlayarak kredi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Finansçıdan çiftçiye ihtiyacına uygun çözümler sloganıyla tarım sektöründe faaliyet gösteren kesime uygun vade ve kredi seçenekli paketler sunarak nakit sıkıntısına çözüm getiriyor.

Farklı halk yığınlarını tek çatı altında toplayarak herkese kendi faaliyet alanına özel uygulama seçenekli finans kaynağı sunmak işinde detaya inmektir. Finansbank kredi uygulamasındaki bu özel durumu avantaja çevirecek müşterilerini en yakın şubesinde detaylı bilgi için bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Süt Hayvancılığı Kredisi başlıklı makalemizde Finansbank süt hayvancılığı kredisi başvurusunda neler gerekli, süt hayvancılık kredisi ve v kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ