Eft Nedir - Eft Saatleri

Finansbank’tan Hazır Kredi

Finansbank’ın yeni kredilerinden biri olan hazır kredi ile ihtiyaç olduğunda her zaman kredi  başvurusunda bulunulabilir  ve açtırılmış olan hesaba ek olarak hemen tanımlanabilir. Hesap açtırılmamış ise kredili mevduat hesabı açılıp bu hesaba tanımlama yapılır.

Hazır kredi adından da anlaşılacağı gibi bu krediye ihtiyaç duyulan her anda şubeler, atm veya telefon bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunarak kullanılabilir. Hazır kredi ek hesap limitine bağlı olarak oluşturulan ve sadece taksitli olarak kullanılabilecek bir kredi türüdür.

Hazır kredinin detayları nelerdir?

  • Hazır kredi 12,18,24 ve maksimum 36 aya kadar olan vade süreleri ile kredi limiti kadar kullanım yapılır
  • Ek hesap limitine bağlı olarak oluşturulan hazır kredi hesaba tamamlandıktan sonra bu limit dahilinde taksitler halinde kullanılabilir
  • Bu krediden taksitli nakit kullanımı yapabilmek için şubeye gelmeye gerek kalmadan bankanın iletişim merkezi numarası olan 0850 222 0 900 numaralı telefon aranarak ATM’lerden kredi kullanımı yapılabilmektedir.
  • Hazır kredi limiti, tüketici kredisi kullanımı, taksitli nakit çekimi, nakdi kredilerin geri ödemesi ve banka politikaları doğrultusunda değişiklik gösterecektir.
  • 36 ay vade bu kredide kullanılabilen maksimum vade süresidir.
  • Tc Kimlik Numarınızı yazıp 5030 a mesaj atabilirsiniz

Bu kredinin en büyük avantajı taksitle kredi kullanımı yapılıp taksitle ödemelerinin gerçekleştirebiliyor olmasıdır. 12 ay ile 36 ay arasında değişen vadelerle kullanılan bu kredinin vade süreleri ile değişen komisyon ücreti bulunmaktadır.

Şubeye gitmeden  telefon bankacılığı yoluyla finansbank  hazır kredi başvurusunu yapabilir ve atm kanalı ile de paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi ,başvuru yapıldığı andan itibaren bankada bulunan hesabınıza tanımlanır ve taksitler halinde kullanımı gerçekleştirilir. Bu kredinin kullanım maliyeti vade süreleri ile değişen komisyon ücretidir. Finansbank hazır kredi bankanın tanıtımını yaptığı ve ihtiyaç halinde hazır kredi ile de slogan haline getirdiği yeni bir kredi türüdür.

Bir önceki yazımız olan Akbank'tan Masrafsız Düğün Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ