Eft Nedir - Eft Saatleri

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Halk Bankası, ülkemiz genelinde faaliyet gösteren bankalar arasında en büyüklerinden bir tanesi olan ve devlet iştirakli bir bankadır. Devlet iştirakli bütün bankalar gibi belli bir konuda özelleşmesi için desteklenmiş ve yönlendirilmiş olan banka özellikle halkın ihtiyaçlarını ve anlık ani giderlerini karşılayabilmesi için kredi ve destek vermek üzere kurulmuştur. Gerçekten de bankanın bu misyonu günümüzde hala devam etmektedir, örneğin pek çok memur maaşı Halk Bankası üzerinden ödenirken esnaflarımız da yüzde elli daha az faizle kredi kullanma imkanına sahiptirler.

Halkbankası, internet şubesi üzerinden, klasik şubeleri üzerinden, ATM’lerden ve telefondan bankacılık hizmeti vermektedir. Doğrudan doğruya halkın ihtiyaçlarına yönelik olarak kurulmuş bu bankanın telefon bankacılığı hizmetine verdiği önem dikkat çekici ve doğru bir harekettir, özellikle de ülkemizde yaşayan belli bir yaşın üstü kesimin sağlık sorunları nedeniyle şubeye gitmekte zorlandıklarını ve internete uzak olduklarını göz önüne aldığımızda.

Halkbank’tan telefon bankacılığı hizmeti almak isterseniz, bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da 444 0 400 numaralı telefondan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Numarayı Aradım, Ya Şimdi?
Sistem, sizi otomatik sesli kayıt otomasyonuna yönlendirecektir. Burada sistem size yönlendirme menüsünü sıralar, siz de tuşlara basarak komutlarınızı iletirsiniz. Sorununuza en uygun işlemi seçtikten sonra müşteri temsilcisi karşınıza çıkacaktır.
Otomasyon sistemi her ne kadar başta biraz can sıkıcı gibi dursa da, aslında sizi tam da sorununuzun çözümü için gerekli olan uzmana yönlendirdiği için zamandan kazanmanıza ve sorununuzun doğru şekilde çözümlenmesine yardımcı olur. Telefon bankacılığı hizmetinden daha da hızlı ve verimli yararlanmak için gerekli olabilecek evrak ve numaraları hazır bulundurmanız, banka temsilcisinin size soracağı doğrulama bilgilerini doğru şekilde cevaplamanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi Alınır mı? başlıklı makalemizde gelir blegesiz kredi nasıl alırım, sgk olmadan kredi ve sigortasız kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nil Gurler dedi ki:

    Cihan yorgun Altın ova orta okulunda öğretmenim hesabıma 1300 tl vardı en son baktigıda 2020 lira vardı benim bu bankaya güvenim kalmadı hesaplarının gözden geçirilmesini eksik meblağı tarafıma ödenmesini bu duzelmedigi takdirde ilgili Ayvalık şubesini bdk ya sikayet edeceğimi bildiritim Enson 2100 promosyon yatmış olmasi gerekirdi

  2. Nil Gurler dedi ki:

    Hesabıma hicpara birakmiyacagim ve bu olayı her yerde anlatacağım bana promosyonu hangi tarihte yatırıdiginizi ve ayrıntılı hesap özetini 15 mayısta itibaren maile yolamanizi istiyorum bu yapılmadığı takdirde gerekli mercilere basvuracagimi bildiririm

  3. NAİLE ALSU dedi ki:

    BEN DE ŞİFRE ALAMIYORUM. HESAP AÇTIM ,KARTIMI ALDIM. ŞİFREYİ ALAMIYORUM. ANAMIN ADINI SOYADINI SORUYOR. DOGUM YERİMİ SORUYOR. HESAP AÇTIĞIMDA BUNLARI SORMADILAR,KAYIDA ALMADILAR.

BİR YORUM YAZ