Eft Nedir - Eft Saatleri

Halkbank Çalışma Saatleri

Anonim şirketi olarak adlandırılan Halk Bankası, 1933 yılında kurulmuş olup işçiklere yardım amacıyla kurulmuştur. Halk bankasının asıl amacı Türkiye de bulunan esnaflara ev sanayicilere maddi açıdan destek olmak yani onların ceplerine uygun kredi vermektir. Halk bankası kamu sermayeli bir bankadır ve 3 büyükler arasında yerini almıştır. Halk bankasının faaliyete başlama tarihi ise 1938’dir. Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Halk bankası, her yıl milyonlarca kişiye iş kapısı aralamaktadır. Halk bankasının gerek uzmanlaşmış kadrosu, gerekse müşteri kapasitesi, bu bankayı en çok tercih edilenler arasına sokuyor. Halkbank’ın çalışma saatleri de pek çok insanın oraya başvurmasında etken bir maddedir.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Halkbank çalışanları sabah mesaisine 09.00 da başlamaktadır.
  • 00 da başlayan mesai 12.30 da sona ermektedir.
  • 30 da öğle tatiline giren Halkbank 13.30 da tekrar mesaiye başlamaktadır.
  • Akşam saat 17.00 de sistem kapanmaktadır.

Halkbank Çağrı Merkezi Numarası

Halkbank çağrı merkezi numarası ile Halk bankası yetkililerine ulaşabilir ve onlara dilediğiniz konuda sorular sorabilirsiniz. Eğer halk bankasına ulaşmak ve merak ettiğiniz soruların cevabını almak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayarak dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Halkbank’a İnternet Üzerinden Ulaşın

Eğer Halkbank’a internet üzerinden ulaşmak istiyorsanız www.halkbank.com.tr adresinden giriş yapabilir ve banka ile irtibat kurabilirsiniz. Halk bankası adresine girerek aklınızda kalan tüm soruların yanıtını alabilir, gerekirse bazı işlemlerinizi bu adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Hakkında Merak Edilen Sorular

Halkbank’ın Türkiyede ve kaç şubesi bulunmaktadır?

Halkbank’ın Türkiye de 893 adet şubesi ve 2554 adet ATM’si mevcuttur.

Halk Bankasının Genel Müdürü kimdir?

Halk bankasının genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğludur.

Halk bankası ATM kartıyla alışveriş yapılır mı?

Halk bankasının ATM kartı ile dilediğiniz her yerde kartınızda para olduğu taktirde alışveriş yapabilirsiniz.

Halk bankasından hangi durumlarda kredi çekilemez?

Halk bankasında kredi notunuz düşükse ve maddi durumunuz kredi çekmeye müsait değilse kredi çekemezsiniz. Bu nedenle aldığınız kredileri zamanında ödemeye dikkat etmelisiniz. Kredi notunuz iyi olduğu taktirde kredi çekebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Finansbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Finans Bank Çağrı Merkezi Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ