Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Halk Bankası, bankacılık ve hizmet sektöründe çok uzun yıllardır hizmet veren devlet bankalarımızdan birisidir. Bankanın yıllar içerisinde genişleyen müşteri portföyü yeni taleplere, bu talepler de yeni ürünlere yol açmıştır. Bu ürünlerin en dikkat çekenlerinden bir tanesi de Paraf Kart’tır.

Paraf Kart, Murat Boz’lu lansman reklamlarıyla adından söz ettirmeyi başardıktan sonra, çeşitli etkinlikler ve kampanyalarla insanların aklındaki yerini sabitleştirdi. Paraf Kart edinmek isteyenler içinse yapmaları gerekenler oldukça basit.

Paraf Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf Kart başvurusu yapmanın birden fazla yolu var. Bunların ilki, internet üzerinden başvuruda bulunmaktır. https://www.parafcard.com.tr/HizliBasvuru linkinden başvuru formuna ulaşmak mümkün. Burada yer alan sanal formu doldurduktan sonra banka size geri dönüş yapacaktır.

Bir diğer alternatif de Halk Bankasının Çağrı Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunmaktır. Banka’nın Halkbank Dialog adını verdiği hattı olan 4440400’den başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Paraf Kart Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenebilirim?

Mobil kanalların herhangi bir tanesinden yapacağınız başvurunun sonucunda sizi Halkbank Dialog hattından arayarak kredi sonucunuzu bildireceklerdir. Bankanın Türkiye’nin herhangi bir yerindeki şubesine giderek de başvurunuzun sonucunu sorgulatabilir, olumlu ya da olumsuz geri dönüş alabilirsiniz. Bir diğer alternatif de e-mailinize gelen postaları takip etmektir. Bu yüzden, doğru iletişim bilgileri (e-posta adresi, telefon numarası vs) vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Parafkart, başvurması ve işlem sonucunu öğrenmesi işte bu kadar kolay bir kart. Başvurduktan sonra, başvurunuzun incelenmesi ve değerlendirilmesi için bir hafta ile on gün arasında bir süre beklemeniz gerekebilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası başlıklı makalemizde halk bank müşteri hizmetleri telefon 444 0 400 ve halkbank müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Muhammed akbaba dedi ki:

  Kredi kart başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum

 2. Muhammed akbaba dedi ki:

  Kredi kartı sonucu

 3. halil dedi ki:

  kredi kartı sonucu

 4. kart almak isteyen vatandaş dedi ki:

  oktay usta kredi kartı tarifi getir

 5. zekai dedi ki:

  kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

BİR YORUM YAZ