Eft Nedir - Eft Saatleri

Hızlı Para Kazanma Yöntemleri

Para kazanma konusunda hırslı bir kişiliğe sahip olmak alternatif yöntemlerin devreye sokularak farklı iş sahalarında başarılı olmanın önünü açacaktır. Gelişen teknoloji, ihtiyaçlarda ortaya çıkan farklılık ve bununla beraber yeni iş fikirlerinin gündeme gelişi para kazanmanın önündeki engelleri yıkar niteliktedir.

Bazen en gelir sağlamak bazen de tek uğraş alanı seçip üzerinde zaman harcayarak bazı meslekleri para kazanma yolunda tercih edebiliriz. Fakat bazı işlerin getirisinin kısa zaman dilimleri içinde güzel miktarlarda oluşu insanları bu işlere doğru kaydırmaktadır

Hangi işlerden elde edilecek gelir önemli miktarlarda olmaktadır?

 • Hızlı para kazandıran yöntemlerden birincisi yeni nesil finans piyasaları gelmektedir. Forex piyasası yatırım olarak koyduğunuz miktarın 100 katına kadar gelir getirebilen bir piyasadır. Yapılan işlemin kazanç getirmesi biraz da sizin bilgi ve deneyimlerinizle ilgilidir.
 • Şarkı sözü yazmak ve bunu seslendirmek kazanç getirecek işlerden biri. Söylediğiniz şarkıyı internet ortamında çektiğiniz video ile yayınlanabilir ve belli bir kazanç elde edebilirsiniz. Veya yazdığınız sözleri satarakta kazanç elde edebilirsiniz.
 • Arabanızı reklam panosu olarak kullanabilir aylık 300 ila 700 arasında bir miktar kazanç elde edebilirsiniz. Arabanın kullanılacağı bölgeye göre değişen reklam ücretleri olmakta istenen kriterleri sağlayanlara ilgili ajans tarafından arabanız reklam yüzü olarak kullanılabilir.
 • Özgün içerikli videolar hazırlayarak you tube’da yayınlayarak oldukça ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu videolara tıklama başına ücret ödenmekte özenle hazırlanıp düzgün montajlanmış olanlarda dikkat çekmektedir
 • Büyük bir evde yaşıyorsanız evinizin bir bölümünü kiralayarak aylık 700 ila 1000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Aynı şekilde garajınızı, bahçenizi de kiraya verebilir bunlar üzerinden de gelir sağlayabilirsiniz.
 • Firmalar için reklam sloganı üretebilir ve bunu satabilirsiniz. Bu amaçla bu arayışı olan firmalarla bu yeteneğe sahip kişileri bir araya getiren bir internet sitesi bulunmaktadır .Dünyada oldukça iyi para kazandıran yöntemler arasında bu yöntem de yer almaktadır.
 • Tıpkı metal, cam ve plastik te olduğu gibi karton satışından para kazanabilirsiniz.
 • Doğrudan satış temsilciliği yapabilir, satışı yapılan ürünler kadar para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan kişiler aylık 180-190 lira civarı para kazanmaktadırlar. Bu işi yapabilecek olan kişilerin ikna ve satış kabiliyetlerini yüksek olması gerekmektedir.
 • Özel toplantı ve organizasyonlarda görev almak da güzel bir kazanç kapısı olacaktır. Stant görevlisi, firmanın yeni ürettiği bir ürüne ait numune dağıtımı, firmanın tişörtünü diyerek tanıtımının yapılması gibi pekçok türden görev alabilirsiniz. Bu ile genellikle saat başı ücret ödenmektedir.
 • Part time bir işte çalışabilir yarı zamanlı olarak para kazanabilirsiniz. Bu mağaza tezgahtar,restaurant veya Cafe’de garson ,kitapçıda satış görevlisi gibi pekçok alanda olabilecektir.
 • Marjinal fikirlerden bir örnek istenirse NASA’da denek olmak en güzeli olacaktır.Hiçbirşey yapmadan yani fiziksel aktivite yapmadan 90 gün boyunca televizyon izleyerek ve bilgisayarınızla vakit geçirerek 5.000 dolar kazanabilirsiniz.
 • Saçınızı satma karşılığında da belli bir ücret kazanabilirsiniz. Bunun için güzel, bakımlı ve uzun saçlara ihtiyacımız olacaktır. Firmaların saç satın alacakları kişilerde bu gibi özellikleri aramakta kilosunu 1000 TL’ye kadar alabilmektedirler.

Ek gelir sağlanabilecek ve ya tek işkolu olarak tercih edilip para kazanılabilecek işlerden bazıları bunlar olmakta ve daha kısa sürede getiri elde edilebilmektedir. Bu sayılan işlere karşı ilginç, yeteneğiniz veya özelliğiniz anlamında yeterliliğiniz varsa firmalarla irtibata geçerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Bankacılar Ne Kadar Maaş Alıyor 2016 başlıklı makalemizde bankacı maaşları ve bankacılar ne kadar alıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ