Eft Nedir - Eft Saatleri

HSBC Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

87 ülkede faaliyet halinde olan ve Türkiye’de kurulan ilk İngiliz bankası olma özelliğinde olan bir banka olan hsbsc bank kredi ve kredi kartı ürünleri ile tüketiciye finansman kaynağı sağlamaktadır. Kredi kartları grubunda yer alan advantage,advance platınıum,concept ve campus seçenekleri ile kredi kartı talep edecek olanlara yönelik ürünlerdir.

Çankaya ait kredi kartlarına başvuruda bulunabilmek için telefonla başvuru, internet bankacılığı, sms ile  ve şubeler yoluyla başvuruda bulunulmaktadur.telefon bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilmek için 0850 211 0 114 numaralı telefonu aramalı başvuruda bulunmak istediğiniz kredi kartı türü ve t.c kimlik numaranızı belirtmelisiniz. İnternetle yapılan başvurularda ad soyad, cep telefonu numarası ve güvenlik kodunu gitmelisiniz. Banka en kısa zamanda sizinle irtibata geçerek kart başvurunuz hakkında bildirimde bulunacaktır. Sms’le yapılan başvurulardan advantage kart başvurusu için;advantage yazıp  0532 444 44 77 numaraya kısa mesaj yollamalısınız. Başvurunuz değerlendirilip onaylandığında kartınız kurye ile size teslim edilecektir.

Hsbc kredi kartı kullanmanın avantajlı tarafları nelerdir?

Hsbc kredi kartları le yurtiçi ve yurtdışında bulunan birçok mağazadan alışveriş yapabilir, taksitlendirme yaparak giderlerinizi öteleyebilirsiniz. Ayrıca bu kartlarla ATM’lerden nakit avans çekebilirsiniz.hsbc advantage kartlarla nakit puan ve tatil puan kazanılabilirsiniz fakat advantage karta sahip olabilmek için vadesiz mevduat hesabınızın olması ve bu hesaptan toplamı 500 lirayı bulacak en az üç faturayı otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Hsbc kredi kartları internet,sms,telefon bankacılığı ve şubeler kanalı ile başvuru kabul etmekte ve kısa süre içinde değerlendirmesi yapılıp başvuru sahibiyle  iletişime geçilmektedir. Bu kartlara sahip olunduğunda yakınlarınıza da bu karta bağlı ek kart çıkartabilir yurtiçi ve yurtdışında bulunan pekçok  mağazada geçerli alışveriş yapabilme özelliğine sahip olursunuz

 

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Veren Bankalar 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ