Eft Nedir - Eft Saatleri

ING Bank Kredi Kartı Borcunu Sorgulama

Bankacılık ürünleri sıklıkla kullanan banka müşterileri için kredi kartı borçlarınızı düzenli ödemek oldukça yüksek önem taşımaktadır.Bu nedenle banka müşterileri kredi kartı borçlarını düzenli olarak takip ederek düzenli kullanım sağlamaya özen gösterirler.Ancak günümüzde posta hizmetlerinin yeri geldiğinde yetersiz çalışması sonucu kredi kartı ekstrelerinin zamanında ulaşmaması yada e-ekstre kullanıyorsanız herhangi bir teknik sorun nedeniyle e-postanın gelmemesi yada gözden kaçması durumlarında kredi kartlarının ödemelerinde aksaklıklar yaşanabilmektedir. İşte bu durumları önlemek için kredi kartı kullanıcılarının zaman zaman kredi kartı borçlarınızı sorgulamaları gerekebilir.

 

İng bank’ın müşterisi olan kredi kartı kullanıcıları için kolay kullanım için tasarladığı borç sorgulama hizmetlerinden faydalanmanız çok  kolay.Özellikle akıllı telefon kullanımı yapan müşterilerinin birkaç dokunuşla kredi kartı borçlarını sorgulamaları mümkünken , internet bağlantınızın olduğu herhangi bir yerden de ING bank internet bankacılığı kullanarak kredi kart borç bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İnternet bankacılığı menüsünden internet şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra kredi kartı menüsünün altında borç ve bakiye bilgilerinizi ayrıntılı olarak görebilir, nakit hesabınızda bakiye varsa ödemesini de aynı anda yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda ise ING bank cep uygulamasını indirerek bağlanacağınız cep şubesinden gene kredi kartı menüsü altından borç bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün.

İnternet ve  uygulama indirilebilen bir cep telefonuna elbette ki sahip olmayabilirsiniz. Böyle bir durum kredi kartınızın borç bilgilerini sorgulayamama gibi bir durum tabi ki yaşamıyorsunuz.ING bankın 0850 222 0 600 numaralı müşteri destek hattından kredi kartı numaranızı girerek borç bilgilerinizi sesli yanıt sisteminden öğrenebileceğiniz gibi ING bank ATM’leri üzerinden kartınızla giriş yaparak kredi kartı borcunuzu görebilirsiniz.

7/24 kesintisizi bankacılığa uygun olarak düzenlenen ING bank müşteri destek kanallarının tamamından kredi kartı borç sorgulama işleminizi istediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilmektesiniz.Özellikle kredi kartı ekstrelerinizin kesildiği gün bu sogrulamayı yaparak hem borç bilginizi , hem en az ödeme tutarınızı hem de son ödeme tarihinizi görebilir ve gecikme yaşamadan istenilen tutarda ödemeyi kolayca yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Türkiye Finans Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ