ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Bankacılık sektöründe ülkemiz için yeni, dünya içinse eski bir yüz olan ING Bank, pek çok hizmeti ve her geçen gün gelişip güçlenen yapısıyla uzun bir süre daha Türkiye pazarında olacağının sinyallerini veriyor. Geçtiğimiz günlerde 700 Milyon TL’lik kaynak artırımına giden banka, sadece finansal yapı olarak değil hizmet çeşitleri ve kalitesi açısından da yelpazesini genişletme çabası içerisinde. Haliyle, modern teknolojinin gerektirdiği anlık iletişim ve erişim ihtiyacını giderecek olan hizmetleri de kendi ürün skalasına katmaya çalışan bankanın en dikkat çeken hizmetlerinden bir tanesi de telefon bankacılığı hizmeti.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi’ne Nasıl Erişebilirim?

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi’ne ulaşmak için, herhangi bir telefondan 0850 222 06 00 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Aramayı yaptıktan sonra sırasıyla şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

-Otomasyon sisteminin yönlendirmesine göre uygun kodu girmek. Eğer çalıntı veya kayıp kart ile ilgili bir işlem yapacaksanız bu aşamada 0’ı tuşlayarak doğrudan temsilciye yönlendirecektir.

-Diğer bankacılık işlemlerinden birini seçecek iseniz, otomasyon sizden doğrulama yapmak üzere TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ya da kart numaranızı isteyecektir. Bu bilgilerden herhangi birini kullanarak bu aşamayı geçebilirsiniz.

-Otomasyonun yönlendirmelerine göre uygun rakamları tuşlayarak ilerleyin, bu sayede tam olarak ihtiyacınız olan uzmana yönlendirileceksiniz. Bu yetkili para çekme işlemi dışında her işleminizi rahatlıkla ve güvenle gerçekleştirebilecek yetkiye sahiptir, sadece danışma hizmeti vermez. Ayrıca çağrı merkezleri her an her dakika açık olacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu sayede yoğun olarak bankacılık işlemlerine ihtiyaç duyduğunuz ya da zamanınız olmadığı durumlarda, resmi ve idari tatillerde çağrı merkezinden faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası başlıklı makalemizde denizbank numara ve denizbank yeni numara hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. hilal dedi ki:

  ben bankanız mudisi değilim ama birkaç soru sorup hesap açmaya niyetlendim ama sanırım hizmet sadece mudilere yapılıyor.
  şimdi başka bankaları arayıp vadeli hesap hakkında sorularımı ileteceğim

 2. Orhan dedi ki:

  Arkadaş babamın işlemleri için aradım bi ilgilenecek kişi yok telesekreter le olacak iş deil

 3. ilknur kivanc dedi ki:

  Kartimdan bana ait olmayan bir odeme mesaji geldi fakat cagri merkezinden musteri temsilcisine ulasamiyorum.konuyla ilgilenmenizi rica ederim.

 4. Omer dedi ki:

  Yurt dışından İng bank nasıl ararim acaba

 5. selahattin dedi ki:

  müşteri temsilcisine bi turlu bağlanılmıyor hep tele sekreter anlamadım gıttı benım temsilciyle konuşmam lazım ama nerdeeee

 6. mustafa üzmez dedi ki:

  ya arkadaş bu telesekreterin bulan insanı tanıyan varmı …nerde bu müşteri temsilcisi

 7. Avni alpar dedi ki:

  Amerikadan bayram ziyareti için geldim.didim atm bizden para çekmek istedim. Arıza meydana geldi birazdan düzelecek mesajı üzerine bekledim. Netice kartı iade edilmedi.kartim normal kredi katı değil debut kart denen kendi hesabından çekmek için bir kart. Müşteri hizmetlerine müracaatı m sonucu kartının ifadesinin 15 gün kadar sürebilir söylendi.ing bankasının bozulan atm si beni dilimde mahsur etti.madur durumda bıraktı. Sakın diyorum bu bankanin atm sini kullanmayiniz.kullanmayınız.

 8. murat çakar dedi ki:

  Kredi ödemelerim için banka kartı elime ulaşmadı müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışıyorum ulaşmak mümkün değil.Bankanıza ait kredi kartım bulunmamakta ve İnternet bankacılığı şifrem olmadığı için tuşlamayla ulaşabileceğim sadece şüpheli işlemler bölümü buradan da tekrar yönlendiriliyorum. İNG bankı tercih ettiğim için çok pişman oldum. Diğer hiç bir bankada böyle bir durumla karşılaşmadım.

 9. ercankorkmaz dedi ki:

  telesekreter dediğin telefon kaydına ne anlatacaksın iptal edilen karta yıllık aidat geliyor. buda bir yol demekki muhatap yok öde kurtul böyle bişey olmaz.

BİR YORUM YAZ