Eft Nedir - Eft Saatleri

İng  Bonus Anında Kart

Kredi kartı tercihi yaparken kartın sunduğu avantajlar, kartın işlevselliği, anlaşmalı olunan kurum sayısı, ertelemeli taksitlendirme yapılabilmesi, nakit çekim imkanı gibi pekçok faktör gözönünde bulundurularak kart temini yapılır. Bu bankalar arasında yer alan ıng bankın bonus kartı yukarıda sayılan pekçok özelliği sağlar nitelikte  olup başvuru sonrasında kartı hemen kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Ing bonus kredi kartı banka şubelerine başvuru yapıldıktan 5 dakika sonra kullanılmaya başlanır. Bunun için banka şubesine giderek bankanın müşteri temsilcisi ile görüşerek kart talebinizi bildirmeniz gerekir. Kartınız banka tarafından onaylanırsa 5 dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kartın özellikleri nelerdir?

  • Bu kart ile ING Bonus Card ve Ek Kart başvurusu yapılabilmektedir.
  • tahsis edilen kart üzerinde ad ve soyadı bilgisi bulunmamaktadır.
  • Ad ve soyadın yer aldığı bir kart talep ediyorsanız 0 850 222 0 600 Telefon Bankacılığını arayarak bu yönde bir kart talep ettiğinizi belirtmelisiniz.  5 TL değerinde olan kart basım ücreti banka tarafından sizden tahsil edilmektedir.

Bu karta ait kampanyalar nelerdir?

  • Ing Bonus ile 31 Temmuz 2016 tarihine kadar goodyear’da yapacağınız harcamalarda 9 Taksit imkanı
  • ING Bonus ile 31 Temmuz 2016 tarihine kadar english home mağazalarında tek çekim işlemlere peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanı
  • faizsiz ve masrafsız 1.000 TL’ye kadar Hoş Geldin Avansı fırsatını
  • ING Bonus’a özel Koçtaş’ta 6 taksit fırsatı
  • ING Bonus kart ile Tekzen’de 9 taksit imkanı
  • ING Bonus’lulara 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarında 30 TL indirim imkanı

Ing bonus card anında kredi kartı verip sayısız kampanyalardan yararlanabilme özelliğinde olan bir karttır. Yalnız bu kampanyalar asıl kart sahipleri için geçerli olabilmekte bazı kampanyalardan ek kart sahipleri bu  faydalanamamaktadır .Kart talebi için bankaya yaptığınız başvurunuz anında değerlendirmeye alınır ve onaylanması halinde 5 dakika içinde kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartı aynı zamanda sanal alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin de bu kartın sağladığı avantajlarından faydalanmasını istiyorsanız onlar için de ek kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir kredi kartının sağladığı bu çok çeşitli kampanyalardan faydalanabilmek için bulunduğunuz yere en yakın bir ıng şubesine kimliğinizle birlikte gitmeniz yeterli.

Bir önceki yazımız olan Anında Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ