Eft Nedir - Eft Saatleri

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş bankası Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alır Özel sermaye alanında ilk sıraya oturan İş bankası 1924 tarihinde kurulmuştur. İş bankasının kurulmasına Mustafa Kemal Atatürk ön ayak olmuştur. İş bankası bugün Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunan bir bankadır. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen İş Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vererek sorunlarına çözüm yaratabilmektedir. İş Bankasında çalışmak isteyen kişiler belirli kriterleri içererek İş Bankası kadrosuna katılabilmektedir. Çalışma saatleri herkese cazip gelen bu bankanın içerisinde yer almak istiyorsanız sınavları takip edebilirsiniz. Liderlik ve güvenilirlik özelliği ile herkesin gönlünü kazanan İş Bankasının en çok merak edilen sorusu çalışma saatleridir. Bu soru iş başvurusu yapacak kişiler için oldukça önemlidir.

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş bankasının çalışma saatleri diğer bankalar gibi sabit değildir. Türkiye’nin farklı illerinde değişiklik gösterebilen bu çalışma saatleri özellikle Havaalanı ve Alışveriş Merkezi gibi yerlerde farklılık gösterebilmektedir.

  • İş Bankası açılışı sabah saat 09.00 da yapmaktadır.
  • Sabah 09.00 da çalışmaya başlayan banka görevlileri 12.30 da öğle arasına girmektedir.
  • 00 da başlayan mesai akşam saat 17.30 da sona ermektedir.
  • AVM ve Havaalanlarında bu çalışma saatleri sabah saat 08.00 ile 10.00 arasında başlayıp akşam 17.30 ile 18.30 arasında değişim göstermektedir.

İş Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

İş bankası iletişim bilgileri müşterilerin diledikleri zaman bankaya ulaşabilmeleri için oluşturulmuştur. Evden, işyerinden ya da okuldan dilediğiniz her alandan İş Bankasına ulaşabilirsiniz. İş bankasına telefon, faks ve internet yolu ile ulaşılabilmektedir.

İş Bankası Telefon Numarası: 0212 316 00 00

İş Bankası Fax Numarası: 0212 316 09 00

Bu numaraları kullanarak İş bankasına ulaşabilirsiniz. İş bankasında bir hesabınız yoksa şubeye nüfus cüzdanınız ile giderek kendi adınıza hesap açabilirsiniz. Hesap açtıktan sonra alacağınız banka kartıyla alışveriş yapabilirsiniz. Bankada kredi notunuzun iyi olması durumunda kredi de çekebilirsiniz. İnternet ya da telefon bankacılığını kullanarak hesap bilgilerinizi kontrol edebilir ve cep telefonunuzdan para transferi ve kredi çekme gibi işlemlerinizi halledebilirsiniz. İş bankası diyorsanız hemen hesap açmalı bu fırsatlardan yararlanmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Halkbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Halkbank Çağrı Merkezi Numarası, Halkbank’a İnternet Üzerinden Ulaşın ve Halkbank’ın Türkiyede ve kaç şubesi bulunmaktadır? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ