Eft Nedir - Eft Saatleri

İş Bankası Kredi Hesaplama

Mal mülk sahibi olmanın el yaktığı, borçların ise boyumuzu aştığı bu günlerde, aslında bunlarla başa çıkabilmek eskisine kıyasla çok daha kolay diyebiliriz. Günümüzde bir çok bankadan ihtiyaç duyduğumuz alanda kredi almamız mümkün. Bu kredi türlerini temel 3 bölüme şu şekilde ayırabiliriz: İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Ev Kredisi. İş Bankası’nda ise bu kredileri almak, ne kadar para alıp ne kadar para ödeyeceğinizi, ne kadar süre boyunca ödeyeceğinizi hesaplamak çok kolaydır.

İlk olarak eğer istediğiniz kredi miktarını ve ödeyeceğiniz müddeti yazarak ne kadar taksit ödeyeceğinizi merak ediyorsanız “Taksit Tutarını Hesapla” butonuna basınız. Eğer ödeyeceğiniz taksit miktarı ve süresini belirterek ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplamak istiyorsanız “Kredi Tutarını Hesapla” butonuna basınız. Daha sonra alacağınız kredi türünü seçiniz (İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Ev Kredisi olarak 3 tane vardır). Seçtiğiniz kredi türünün hemen sağındaysa kredinizin alt türünü seçebilirsiniz. Eğer faiz oranını merak ediyorsanız da “Faiz Oranı”nı “Off”tan “On”a çevirmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde faiz oranınızı görebileceksiniz. Ardından seçtiğimiz seçeneklerin hemen altında bulunan çubuktan almak istediğiniz kredi miktarını yada ödeyeceğiniz taksit miktarını seçiniz. Ve bu kredi ödemesini ne kadar süre (Ay) olarak yapmayı planladığınızı da çubuğun altında bulunan boşluğa yazınız. Daha sonra ise tek yapmanız gereken şey “Hesapla” butonuna tıklamak olacaktır. Ardından toplam ödeyeceğiniz miktar ve taksit miktarı yada alabileceğiniz kredi miktarı ekranda gözükecektir. Buna ek olarak ödemeniz gereken ek ücretler de ekranda gözükecektir.

iş bankası kredi hesapmak

iş bankası kredi hesapma

İş Bankası Kredi Hesaplamak İçin Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Banka Kartı Atm de Kaldı Ne Yapmalım? başlıklı makalemizde atm de unutulan kart ve atm kartımı yuttu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ