Eft Nedir - Eft Saatleri

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucunu Öğrenme

Türkiye İş Bankası, ülkemizin en köklü ve eski bankalarından bir tanesi, Cumhuriyet döneminin de ilk bankasıdır. Geçmişten gelen köklü yapılanması, gerek tecrübe gerek sermaye açısından zaman içerisinde ortaya çıkmış olan büyük birikimi ile her dönemde ülkemizin öne çıkan bankalarından biri olmayı başarmıştır.
Bu kadar büyük bir tecrübeye ve birikime sahip olan bir bankanın kredi ve kredi kartı ihtiyaçları için başvurabileceği bir finans kuruluşu arayan insanlar tarafından tercih edilmemesi düşünülemez. Özellikle İş Bankası Maximum kredi kartı, ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir. Sahip olduğu taksit, indirim ve hediye puanı biriktirme gibi imkanlar sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu kartlar aynı zamanda anlaşmalı sinemalarda indirim sağlarken yine müze kart olarak da yurt içindeki bütün müze ve ören yerlerine giriş sağlıyor. Maximum özellikli kartlar İş Bankas’na özeldir, diğer bankalar ancak İş Bankası ile özel anlaşmayla kartlarına Maximum ibaresi koyabilirler.

Sizler de bir İş Bankası Maximum Kredi Kartı’na sahip olmak istiyorsanız, şu yöntemlerden birisine başvurabilirsiniz:
1- İş Bankası Şubeleri’ndeki bireysel müşteri temsilcileri aracılığıyla, form doldurarak şubeden başvuru yapabilirsiniz. Formu eksiksiz doldurmanızın ardından olumlu ya da olumsuz cevabınız size formda belirttiğiniz iletişim adresleri üzerinden yapılacaktır.

2- Eğer halihazırda İş Bankası Müşterisi iseniz ve İş Bankası Maksimum Kart istiyorsanız, internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçenekte de başvuru işleminin cevabını verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden alırsınız.

İş Bankası, hızlı bir şekilde size geri dönüş yapan bir banka olmakla beraber, hatalı ya da eksik vermiş olmanız durumunda bankaya müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0724‘ü arayarak kredinizi sorgulayabilir ve bilgilerinizi düzeltebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İpotekli İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde İpotekli Kredi, İpotekli Kredi Nedir ve İpotekli Kredinin Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ