İş Bankasından HGS Etiketi Nasıl Alınır?

  • 05 Eylül 2015
  • 931 kez görüntülendi.

İş Bankasından HGS Etiketi Nasıl Alınır?

Otoyol ve köprülerde trafiğe karşı yeni önlem olan Hızlı Geçiş Sistemi kısaca HGS 17 Eylül 2012’de başladı. Paralı otoyol ve köprülerde HGS için ayrılmış, üzerinde HGS tabelası bulunan gişeler yer almaktadır. Edineceğiniz HGS Etiketi sayesinde bu gişelerden hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Trafiğin yavaş ilerlemesine sebep olan Kartlı Geçiş Sistemi’ne karşı geliştirilen bu çipli etiket sayesinde trafiğin daha hızlı ilerlemesi amaçlanıyor. KGS dönemi kapandı, HGS dönemi başladı fakat hala HGS Etiketini kullanmayan pek çok araç sahibi bulunmaktadır.

HGS Etiketi İş Bankası kredi kartınızdan ya da açık çekime açık olan Vadesiz TL hesabınızla ilişkilendirilerek kullanılır. HGS etiketinizi İş Bankası kredi kartınız ile eşleştirdiğinizde, HGS etiketinize yapılacak yüklemeler kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıyacaktır. Böylece, herhangi bir faiz veya komisyon eklenmeden, ödemelerinizi ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz. HGS Etiketinizi tüm İş Bankası şubelerinden temin edebilirsiniz. 1.sınıf araçlar için HGS Etiketi başvurularınızı İş Bankası İnternet şubesinden de yapabilirsiniz. İlk seferde 1.sınıf araçlar minumum yükleme fiyatı 30 TL dir.

HGS Etiketi hesap özetinizi isterseniz e-posta adresinize talep edebilirsiniz ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

HGS etiketiniz ile otoyol ve Köprü geçişlerinizde, sizin için ayrılmış gişelerde durmaksızın ve daha hızlı geçiş yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası’ndan Hgs Etiketi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde garanti hgs ve Garanti hgs ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ