Kuveyt Türk Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Katılım bankacılığını sürdüren bankalarımızdan biri olan Kuveyt Turk diğer katılım bankalarında da olduğu gibi kredi ürünü değil finansman desteği sunan bir bankadır.Faizsiz bankacılık alanının yükselişi ile beraber tercih edilen katılım bankaları müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak yaptıkları desteği belirli bir kar marjı ekleyerek müşterilerinden taksitli olarak geri alırlar.

İhtiyaç finansmanı kapsamında bankanın sunduğu ihtiyaç kart almak istediğiniz ürünleri alabileceğiniz mali miktarı kart içinde barındırır ve satın alım sağlanabilir.Bu işlem sonrasında banka kar marjını ekleyerek geri ödemeyi taksitli olarak geri alır. https://boa.kuveytturk.com.tr/CoreBankingLoanApplicationIndividual/Navigate linki üzerinden başvuru yapılabilen ihtiyaç kart 34 aya kadar geri ödeme imkanı sunmaktadır.Üstelik nakit fiyat üzerinden satın aldığınız üründe herhangi bir vade farkı alınmadan sadece kar marjı eklenmektedir.İhtiyaç kartın diğer katılım bankalarından farklı olarak sürekli bir fatura beyanı gerektirmemesi katılım bankacılığı kullanan müşteriler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.Üstelik ihtiyaç kartta tek bir harcama yerine birden çok harcama yapabilir ve 50 TL’nin üzerinde ki tüm harcamalar için belirlediğiniz taksitten faydalanabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün sunduğu taşıt ve konut finansmanları başvurularınızda gene başvuru linki üzerinden dilediğiniz finansman türünü seçerek iletmeniz mümkün.Banka ile daha önce çalışmıyorsanız başvuru sonucunuzda eksik evrakları şubeye iletmeniz istenilecektir.Şubeden başvurunuzu sorgulayabileceğiniz referans kodunuzda başvuru sonucunuzda iletileceğinden şube ile kolaylıkla irtibata geçerek başvurunuzu evraklarınızı ileterek tamamlamanız mümkün.

Bankanın sunduğu kar oranlarını tercih edeceğiniz finansman türüne göre http://www.kuveytturk.com.tr/kar_oranlari.aspx linkinden götürüleyebilirsiniz.

http://www.kuveytturk.com.tr/hesaplama_tablosu.aspx linkinden ise ödeme imkanınıza yada toplam ihtiyacınıza göre hesaplamanızı yapabilir ve ihtiyacınız için ne kadarlık geri ödeme yapacağınızı önceden planlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ