Eft Nedir - Eft Saatleri

Odeabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Odeabank 2012 yılında faaliyete başlamış olan Lübnan kaynaklı bir bankadır. En büyük hissedarı olan bank Audi 11 farklı ülkede faaliyet halinde olan bir gruptur. Bank Audi bu bölgede faaliyet halinde bulunan en iyi 20 banka arasındadır Bu kadar güçlü bir oluşumdan meydana gelen Odeabank Türkiye de faaliyet gösterdiği günden bugüne şube ve çalışan sayısını arttırarak büyümeye ve  istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Odeabank birçok banka ürünü ile tüketiciye hizmet vermektedir. Bunlardan biri olan kredi kartları için çeşitli kanallar vasıtası ile başvuru yapılır. Başvuru yapıldıktan kısa bir süre sonra sonucu bildirilir veya müşteri hizmetleri numarasından başvurunun ne aşamada olduğu öğrenilebilir.

Odeabank kredi kartı başvuru adımları hangileridir?

  • Başvurunuzu banka şubesinden veya internet bankacılığı yolu ile yapabilirsiniz
  • 444 8 444 numaralı müşteri hizmetleri numarasından İletişim Merkezi’nden,
  • Bankanın ATM’lerinden
  • Ayrıca BANKO boşluk TC Kimlik Numarası girilip 8444’e kısa mesaj gönderilerek başvuru yapılabilmektedir.

Cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek banko yazıp bir boşluk bırakarak t.c kimlik numarası yazılmalı ve 8444’e mesaj yollanmalıdır.

Bu şekilde başvurunuzu tamamladıktan sonra yaklaşık 10 gün sonra tarafınıza sms yoluyla başvuru sonucunuz bildirilecektir. Başvuru takibini kendiniz yapmak istiyorsanız internet vasıtası ile yapılamıyor. Bunun için telefon bankacılığını kullanmalı ve başvuru durumunuzu bu şekilde öğrenmelisiniz. Bankanın iletişim merkezi numarası olan 444 8 444 numaralı telefondan sesli yanıt sisteminde t.c kimlik numaranız ve kredi kartı referans numaranız ile başvuru durumunuzun sorgusunu yapabilirsiniz. Bir başka yöntem ise banka şubelerine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmek ve yine t.c kimlik numaranız ve kart başvurusu referans numaranızı ileterek kart başvurunuzun son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz

Odeabank Türkiye’ de yeni denilebilecek bankalar arasında yer almakla birlikte hızlı büyüme sağlayan bir bankadır. Kredi kartına yönelik başvuruları çeşitli hizmet araçları vasıtası ile kabul edip sms  vasıtası ile geri dönüş sağlamaktadır.yıllık aidatız kart olarak pekçok fırsatta sunan bu kart tüketicinin hizmetine sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 3280 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ