Eft Nedir - Eft Saatleri

Şeker Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank’ın bireysel krediler kapsamında sunduğu ihtiyaç , konut ve taşıt kredilerine bir çok kanal üzerinden başvurularınızı iletmeniz ve bu başvurularınıza hızlıca yanıt alarak zamandan tasarruf sağlamanız mümkün.Başvurulardan sonra  onaylanan krediler için sadece şubeye evrakları teslim ederek kredi kullanımınızı gerçekeleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinden SMS kredi Şekerbank’ın en kolay başvurulan kredi ürünlerinden biri.”Kredi TC kimlik numarası” formatında telefonunuzun SMS hanesine yazacağınız bilgileri 1953 numaralı kısa mesaj hattına göndererek 50 Bin TL’ye kadar kredi başvurunuzu birkaç dakika içinde gerçekleştirebiliyorsunuz.Kredi başvurusunun sonucu ise kısa mesajın gönderildiği cep telefonunuza hemen iletiliyor.50 Bin TL’lik bir kredi alınması halinde 36 aya kadar vadelendirme yapabilmeniz mümkün faiz oranı ise %1,48 olarak belirlenmiş.

İhtiyaç kredilerinin altında yer alan profesyonellere özel kredi , özgür kredi , kamu çalışanlarına özel kredi,emekli kredisi , borç transferi kredisi gibi ürünlere ise bazı evrakların temini açısından şubeden başvuru yapılabiliyor. Bu özellikteki kredilerden faydalanmak için web üzerinden başvurunuz olsa dahi kredilerin özelliklerinden faydalanmak için internet başvurunuz iptal edilerek yeniden başvuru işlemi yapılacağından ötürü zaman kaybetmeniz söz konusu olabilir.Bu nedenle özel kapsamlı krediler için şubeye başvurmanızı öneriyoruz.

http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp linki şeker bank müşterisi olmasanız dahi internet bağlantısı bulunan bir bilgisayar üzerinden başvuru yapabileceğiniz web başvuru linki.Link üzerinden konut, taşıt yada ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Başvuru işleminden sonra http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/kredibasvurusu.jsp linkinde yer alan kredi türüne göre değişkenlik gösteren evraklarla şubeye başvurmanız gerekiyor. Bu evraklar kredinin kullanımı için gerekli olduğundan evraklarınızı tamamlayarak şubeye gitmeniz daha kısa sürede kredinin kullanılmasını sağlayacaktır.

Şeker Bank’ın uygun faizli bireysel kredilerine başvuru yapabileceğiniz bir diğer kanal ise Şeker Bank ATM’leri.Şeker Bank müşterisi olmasanız dahi ATM’lerde bulunan giriş tuşuna basarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucunuz giriş yaptığınız cep telefonunuza iletilecektir. Eğer Şeker Bank müşterisi iseniz Şeker Bank internet bankacılığı şubesine giriş yaptığınızda başvurular menüsünde yer alan kredi başvurusu seçeneğinden başvurunuzu iletebilirsiniz.

 

İnternet kullanımından uzak olan kişilerin birincil bankacılık kanallarından biri olan telefon bankacılığı da kredi başvurularını kabul ettiği için Şeker Bank’ın kredilerine bu kanal üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.444 78 78 numaralı çağrı merkezi telefon numarası üzerinden sesli yanıt sistemine bağlandığınızda krediler menüsünü tuşlayarak yönlendirmeler ile kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

Özellikle sektörel çalışanlar için yaptığı kampanyalar ile avantajlı kredilerden faydalanabileceğiniz Şeker Bank’ın kampanyalarını inceledikten sonra belirtilen kanallar kolaylıkla kredi başvurunuzu iletebilir ve kısa sürede geri dönüş alarak onay almanız halinde şubelerden beklemeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ