Eft Nedir - Eft Saatleri

TEB Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası ya da Kısa adıyla TEB, ülkemizin en yenilikçi, en inovatif bankaları arasında yer almaktadır. TEB’in vizyonu içinde de yenilikler yapmak ve sürekli ilerlemek konsepti yer alır. Bu bağlamda, bankanın pek çok hizmeti vardır; cepteTEB şubesiz bankacılık hizmeti, ATM’ler, Mobil bankacılık uygulamaları, telefon bankacılığı gibi. Bu tarz anlık etkileşime açık ürünler, bankanın en iddialı olduğu konu olarak dikkat çekiyor, TEB geçtiğimiz yılın en büyük ve en popüler şubesiz bankacılık operasyonunu yönetmiş olmasıyla piyasalarda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Telefonla bankacılık hizmeti de bankanın en eski anlık etkileşime sahip teknolojisi olarak, banka için oldukça büyük önem taşıyor.

Banka ile sıklıkla işiniz oluyorsa, zaman konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ya da basitçe evinizdeki konforunuzdan vazgeçmeden işlemlerinizi halletmek istiyorsanız TEB telefon bankacılığı hizmeti tam size göre bir hizmettir. TEB Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi numarası olan 0850 200 06 66 numaralı telefonu arayarak telefon bankacılığı hizmetine ilk adımınızı atabilirsiniz. Numarayı çevirmenizin ardından karşınıza sesli kayıt sistemi olarak da bilinen otomasyon çıkıyor. Bu otomasyonun yönlendirmelerini takip ederek işlem yaptığınızda sizi istediğiniz hizmete yönlendirecektir. Otomasyonun amacı sizi doğru müşteri temsilcisine yöneltmek olduğu için bir kaç adımda temsilciye ulaşırsınız, ancak karşınızda tam olarak ihtiyacınıza cevap verecek uzmanın olduğundan emin olabilirsiniz. Fiziksel interaksiyon gerektirmeyen bütün finansal işlemlerinizi bu sistem üzerinden halletmeniz sadece dakikalar almaktadır.

Bu sistemin bir başka özelliği de anlık bildirimlerde bulunarak kayıp veya çalıntı kartlarınızı anında iptal ettirebilmektir. Bunun için, TEB Müşteri Hizmetleri’nin 0850 200 06 66 numaralı hattını arayıp sıfıra basmanız, yetkili operatöre yönlendirilmeniz için yeterli olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası başlıklı makalemizde denizbank numara ve denizbank yeni numara hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hüsniye umac dedi ki:

    Kredi kartı mi taksitlendirdim ve ilk taksitini kartla atm den yatırım fakat ödenmiş gözükmüyor şubeye gitmeye telefon etmeye imkanım yok lütfen yardımcı olun saygilar

BİR YORUM YAZ