Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu

Tekstilbank, 1986 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermekte olan bir iştirak olarak, hayatına daha çok kurumsal bankacılık hizmetleri sunan bir banka olarak başlamıştır. Zaman içerisinde, uygun piyasa şartlarının da oluşmasıyla beraber bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya da başlamıştır. Türkiye çapında 44 şubesi bulunan banka, bireysel bankacılık müşterilerinin sayısını arttırma çabası içerisinde. Bu nedenle de çeşitli kampanyalar ve ürünlerle müşterilerine ulaşmaya çalışan banka, kredi kartlarını ek özelliklerle piyasaya sürmüş vaziyette.

Tekstilbank Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Tekstilbank kredi kartı, ülkemizde de en çok tercih edilen kart çeşitlerinden olan Bonus özellikli kredi kartlarından birisidir. Bu kartlar gerek yurt içi gerekse de yurt dışı alışverişlerinizin  belli bir yüzdesi kadar olan bonus puanları daha sonra harcanmak üzere biriktiren bu kartlar, VISA veya Mastercard olabiliyor. Tekstilbank kartları bize, nakitavans ihtiyaçlarımızı karşılama, taksit yaptırma ve sınırsız sayıda ek kart gibi fırsatlar da sunmaktadır.

Tekstilbank Kredi Kartını Nasıl Alabilirim?

Tekstilbank da diğer bütün bankalar gibi pek çok yöntemle kredi kartlarını hizmete sunmuş vaziyette. Bunun en kolay yolu, içinde yaşadığımız modern çağa uygun şekilde internet sitesi üzerinden başvurmaktır. Evinizin rahatından taviz vermeden, sadece birkaç dakika içerisinde kurumun resmi internet sitesi olan http://www.tekstilbank.com.tr  üzerinden kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yine telefon bankacılığı ve şubeye giderek klasik yöntemle başvuru formu doldurmak da kartınızı elde edebileceğiniz yöntemlerden.

Kredi Kartı Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Tekstilbank kredi kartlarına başvururken de, diğer bankacılık işlemlerde de dikkat etmemiz gerektiği gibi kimlik bilgilerimizi ve doğrulama bilgilerimizi doğru şekilde girmeliyiz. Bilgilerimizin doğruluğunun teyidinin ardından da bir hafta ile on gün arasında sürede kartımız elimize ulaşıyor.

 

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ