Türkiye Finans Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Ülkemizde hizmet veren pek çok finans kuruluşu gibi Türkiye Finans da gerek bireysel gerek kurumsal pek çok krediyi portföyünde bulundurmaktadır. İhtiyaç kredisi, otomobil kredisi, mortgage ya da eski adıyla konut kredisi gibi pek çok farklı krediyi sağlayan bankaya yapılacak kredi başvurularının sonuçlarını öğrenmek ise oldukça kolay.

Türkiye Finans Bankası, kredi başvurularınıza yedi ile on gün arasında değişen sürelerde cevap vermektedir. Bu süreç, herhangi bir iletişim kanalını kullanarak yapılacak olan başvurunun tamamlanmasından itibaren başlar.

Başvuruma Cevap Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

Başvurunuza cevap alamamanız halinde Türkiye Finans kredi başvurusu sonucu uygulamalarını kullanarak sonuç sorgulaması yapabilirsiniz. Bunu yapmanın birden fazla yolu vardır:

-Türkiye’nin dört bir yanındaki herhangi bir Türkiye Finans şubesinde bireysel müşteri hizmetleri çalışanından TC Kimlik Numarası ile sonucu öğrenebilirler. Eğer TC Kimlik Numaranızı bilmiyorsanız ya da elinizde başvuru sahibinin kimlik numarası yoksa başvuru formunda yer alan referans numarasıyla da sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

-Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak da bir başka alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye Finans’ın müşteri hizmetleri için kullandığı 0 850 222 22 44 ve 444 2 444 numaralı telefonlardan da bankaya ulaşarak kredi sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama için de sadece TC kimlik numaranızı ya da başvuru form numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri müşteri hizmetleri operatörüne vererek sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans, ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve piyasada kendisine yer edinmeyi başarmış olan bir kurumdur. Bu süreçte edindikleri tecrübe ve beceriyi size en kısa sürede cevap vermek ve müşteri memnuniyetinizi sağlamak üzere kullanacaklardır.

Bir önceki yazımız olan TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde 444 00 50 basvuru, kredi kartı kaç günde gelir ve TekstilBank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ