Vakıfbank World Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

 

Vakıfbank’ın müşteri ihtiyaçlarına göre farklılaştırdığı World kartlar tercihlere göre seçilerek Vakıfbank müşterilerine çok çeşitli avantajlar sunmaktadır. Puan toplamasının yanı sıra bu çeşitlilik nedeniyle ihtiyaçlara göre seçilebilmektedir. İhtiyaç farklılıklarına bağlı olarak kartların başvuru kanalları değişmemektedir.

Klasik World kartın yanı sıra Vakıfbank üzerinden seçilebilecek değişik özellikte World kartlardan ilki Rail Miles karttır.Rail Miles kartı ile yapılan alışverişlerde kazanılan puanları tren bileti alımlarından kazanılan millerle birleştirilerek yeniden tren bileti alımlarında kullanılabilir.Uçak mili kullanımlarına benzer şekilde tren yolculukları için geliştirilen Rail Miles kart çok sık seyahat eden ve seyahatlerinde treni tercih eden Vakıf Bank müşterileri için tasarlanmıştır.

World ulaşım kart ise alışiveriş ve ulaşım özelliklerini bir araya getiren bir kart olmakla beraber ulaşımlarda nakit dolum ihtiyaçlarını ortadan kaldıran özelliktedir.

Şişli ve Üsküdar bölgelerinde yaşayan banka müşterileri için yaratılan Belediye kart ise bu ilçelerin sınırları dahilinde özel alışveriş ayrıcalıkları sunmanın yanı sıra vergi ve harç ödemelerinde de taksit imkanı sunmaktadır.

Tuttuğu takımı alışveriş yaparken bile yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar içinse World Taraftar kart tercih edilebilir.

World Kampüs kart ise üniversite öğrencilerine ve üniversite personeline hitap eden bir karttır. Kampüs içinde kimlik kartı olarak kullanılan Kampüs World Kart kartlı geçiş sistemlerinde ve nakit akışlarda da kullanılabilmektedir. http://www.vakifkart.com.tr/kampus-kart.aspx adresinden üniversitelere göre farklılaşan kampüs kartlara ulaşabilirsiniz.

Vakıf yada sandık üyesi olan Vakıf Bank müşterilerine ise özel olarak tasarlanan ve anlaşmalı misafirhane , polis evi , kantin ve sosyal tesislerde indirim kazanılmaktadır. http://www.vakifkart.com.tr/ases-kart-taniyin.aspx linki üzerinden kartla ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilirken aynı sayfa üzerinde diğer kartlara da ulaşmak mümkündür.

Uçak bileti alımlarında mil avantajı sunan World Kart Milplus ise kazanılan milleri katlamaları olarak kullanmaya olanak sunmaktadır.

Vakıf bankın World kart ayrıcalığından faydalanmak için oluşturduğu web başvuru kanalının adresi https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx

Olarak geçmektedir.Web adresi üzerinden başvuru yapılmasının yanında ATM , şube yada 0850 222 0 724 numaralı müşteri destek hattı üzerinden de başvuru gerçekleştirmeniz mümkün.

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx linki üzerinden ayrıca yapılan kredi kartı başvurularının takibi de kolaylıkla sağlanabilmektedir. İnternet kullanımınızın az olması durumunda kart başvuru süreçleri gene müşteri destek hattı üzerinden gerçekleştirilebilir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Kartı Borcunu Sorgulama başlıklı makalemizde HSBC Kredi Kartı Borcu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ