Eft Nedir - Eft Saatleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yapı Kredi bankası (Yapı ve Kredi Bankası A.Ş) 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. Uygun şartlarda müşterilerini konut sahibi yapmayı amaçlayan bu banka Türkiye’nin ilk özel bankası olma niteliğini taşımaktadır. ”Yapı Kredi Bankası, 223,8 milyar TL aktif büyüklüğü ile Türkiye’deki en büyük 4. özel bankadır. Bankanın 10,9 milyon müşterisi vardır. World markası ile 2015 Haziran ayı itibarıyla kredi kartı alacak bakiyesi dikkate alındığında %21.5 ile, kredi kartı cirosu dikkate alındığında %19.6 ile, POS cirosuna dikkate alındığında %21.0 ile, kredi kartı adedi dikkate alındığında ise %18.0 oran ile pazar lideridir.” Günümüzde 1012 şubeye, 4000’den fazla ATM’ye ve 18.000’i aşkın çalışana sahip olan bu banka” Yapı Kredi Hizmette Sınır Yoktur.” sloganıyla hareket etmektedir. TMSF ’ye olan borçları yüzünden %51’lik hissesi 8 Mayıs 2005 tarihinde Çukurova Holding ‘ten Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetlere satılmıştır.

EFT Kodu: 0067, SWIFT (BIC)Kodu: YAPITRISFEX, Web Sitesi: www.yapikredi.com.tr, Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 0 444/0850 222 0 444’tür. Yapı Kredi çağrı merkezine bu numaralardan 7 gün 24 saat banka şubelerine de gitmeye gerek duymadan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. –  Sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücretinde uygulanan tarifeler geçerlidir.- ” Türkiye’de ilk kez Yapı Kredi tarafından sunulan Ses Tanıma sistemi ile gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları- Gerçek zamanlı döviz kuru –  Yatırım fonu fiyatları – Repo faiz oranları – Yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları bilgilerine ulaşabilirsiniz.”

Yapı kredi bankasında işlem yapabilmek için telefonunuza yapı kredi mobil bankacılık uygulamasını indirebilir işlemlerinizi  hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizde fibabank telefon ve fibabank telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ