Eft Nedir - Eft Saatleri

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Bankacılık sektörünün yenilikçi bankalarından olan ve kredi alanında ilkelerin adresi olan Yapı Kredi Bankası, yıllardır ülke ekonomimizde önemli yer tutmaktadır. Kredi temelli olarak işletilen ve bu yapısıyla ülkemizde yaşanan 2001 krizinde bankacılık sektörünün fırtınada savrulmasını engelleyen en önemli çapalardan birisi vazifesini gören banka, yıllar içerisinde piyasadaki yerini sağlamlaştırarak hizmetlerine devam etmektedir. 2000’lerin başında leylek logosundan vazgeçen ve Wadaa maskotunu kullandığı reklam serileriyle bilinirliğini sağlamlaştıran banka, World özelliğine sahip kartlarıyla pek çok müşteriyi cezp etmeyi başarmıştır.

Yapı Kredi World Kartın Özellikleri Nelerdir?

Yapı Kredi’nin en marka kartı olan World kart, ülkemizin bilinirliği ve kullanılabilirliği en çok olan kartlarından bir tanesidir. Kartın özellikleri arasında isteğinize göre yurt dışında ve online alışverişlerde geçerli olması, alışverişlerinizde taksit imkanı sunması ve nakit avans hizmeti vermesi yer alır.

Yapı Kredi World Karta Nasıl Başvurabilirim?

Yapı Kredi World Kart başvuru işlemi için ilk aşamada yapmanız gereken şey, bankanın yurt çapındaki şubelerinden birine uğramaktır. Şubedeki bireysel bankacılık hizmetleri görevlisine kart talebinizi iletmeniz halinde size bir başvuru formu doldurtularak tarafınıza imzalatılacaktır. İletişim bilgilerini doğru şekilde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra yapmanız gereken tek şey, bankanın size geri dönüş yapmasını beklemektir. Bankanız size vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak geri bildirimde bulunacaktır.

Yapı Kredi World Kart başvurusu yapmanın bir başka yöntemi de bankanın http://www.yapikredi.com.tr adresi üzerinden internet bankacılığını kullanmaktır. İnternet şubesinde kredi kartları sekmesi altından maaşınıza uygun kredi kartını seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yine Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden de aynı prosedürü takip ederek başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir başka başvuru alternatifi de cep telefonunuzdan “Kredikartı” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numaranız”ı yazıp 4454’e mesaj atmaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan ING Bonus Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde ing bonus kart, ING Bonus Kredi Kartı Başvuru ve ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nuran peker dedi ki:

    yapı kiredi kart başvurusu için haber bekliyorum

BİR YORUM YAZ