Eft Nedir - Eft Saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat bankası Türkiye de bulunan en eski bankadır. Bu bankanın kuruluş tarihi Osmanlı Devletine kadar dayanıyor diyebiliriz. Ziraat bankası Osmanlı tarihinde kurulan ilk banka olarak adlandırılmaktadır. Bu nedenle o zamandan bugüne kadar Türkiye de en fazla şubesi olan banka olarak yerini almıştır. Ziraat bankasının Türkiyede bulunan şube sayısı tam tamına 1604’tür.  Ziraat bankasının yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin sayısı ise yaklaşık olarak 25’tir.Ziraat bankası bugün kapısını 7’den 70’e kadar herkese açmaktadır. Özellikle üniversiteden yeni mezun olmuş kişilere umut kapısı açan Ziraat Bankası devamlı olarak mülakatlar yaparak her yıl binlerce kişiye iş kapısı aralamaktadır.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankasının da diğer tüm bankalar gibi belirli çalışma saatleri mevcuttur. Bu çalışma saatlerinin içerisinde banka çalışanları müşterilerin sorunlarıyla ilgilenmekte ve onlara en iyi hizmeti verebilmek için uğraşmaktadır.

Ziraat Bankası Hafta İçi Her Gün Şu Şekilde Çalışmaktadır:

  • Sabah 09.00 da başlayan mesai öğlen 12.30 da bitmektedir.
  • 30 da başlayan öğle tatili 13.00 da mesai başlangıcı ile bitmektedir.
  • Mesai 13.30 da başlayarak akşam saat 17.30 da sona ermektedir.

Ziraat Bankası Çağrı Numarası

  • Ziraat Bankası çağrı numarasına ulaşarak banka ile iletişime geçebilir, banka ile ilgili yaşadığınız problemleri banka çalışanlarına iletebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası çağrı numarası 444 0 000’dır.

Ziraat Bankası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığından Nasıl İşlem Yapılıyor?

Ziraat bankası internet bankacılığı ile para transferi yapabilir, hesabınızın takibini sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına başvurmak istiyorsanız müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da internetten bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Kartı İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Ziraat bankası hesap kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Eğer hesap kartınızda para varsa dilediğiniz her alanda kartınızı kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ziraat bankasından hesap açmak olacaktır.

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor mu?

Ziraat bankası da diğer bankalar gibi hesap işletim ücreti kesebilmektedir. Ancak öğrenci belgeniz varsa hesabınızdan hesap işletim ücreti tahsil edilmemektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Vergi Dairesi Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Vergi Dairesi kaçta açılır ve Vergi Dairesi kaçta kapanır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ