Eft Nedir - Eft Saatleri

Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi

Osmanlı imparatorluğu zamanında memleket sandıkları olarak kuruluşu gerçekleştirilen organizasyon milli bankacılığın ilk örneği olup  ziraat bankasının temellerini yıllar önce atmıştır.
Oldukça köklü ve derin bir tarihi geçmişe sahip olan ziraat bankası zamanı takip edip günün ihtiyaçlarını karşılama noktasında müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor. 1888 yılında çiftçilere finansal destek sağlama amacı ile kurumuş olan ziraat bankası bugün gelinen noktada toplumun her kesiminden kişilere sunduğu hizmet paketleriyle yenilikçi tavrını ilan ediyor. Bunlardan biri olan eczacı destek paketi mesleğini bu alanda devam ettiren e eczacılara özel sunduğu paket uygulamayla hizmet ediyor.

Ziraat bankası eczane destek paketinde neler var?

  1. SGK alacaklarını bankadan alabilir, istediğiniz kredi ürününü teminat vermeden öze faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.
  2. Pos cihazları ile yazar kasa cihazlarının finansmanı hakkında size özel teklifler
  • Havale ve eft işlemleri ücretsiz olarak sağlanıyor.
  1. Hesap işletim ücreti alınmıyor
  2. Kobikart kullanımında yıllık ücret alınmıyor ayrıca kampanyalar ve extra maxipuan kazanma şansıda var
  3. Verilen çek karnelerinde masraf yok

 

  • Aileniz ve sizin için bireysel emeklilik paketleri
  • Ziraat sigorta garantisiyle eczacı paket sigortası sektörel risk analizi yapılarak verilmektedir

Bu hizmetlerden faydalanabilmek için sgk tahsilatını bankadan yapıyor olmak, internet bankacılığını kullanıyor olmak, iki faturanın da otomatik talimatla hesaptan yatıyor olması gerekir. Bu destek paketi uygulamasından faydalanabilmek için en yakın bir ziraat bankası şubesine uğrayarak bilgi alabilir ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren meslek çalışanı olarak faydalanabilirsiniz.

Ziraat bankası tüm eczacı müşterilerine bu paket sayesinde bankacılık işlemleri, sigorta hizmetleri, kredi kullanımı, bireysel emeklilik sistemi ve daha birçok konuda bankacılık hizmeti sunarak toplumun her kademesine ihtiyacı olan ürün paketlerini kullanım imkanı sağlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Denizbank TMO Makbuz Senedine Dayalı Krediler ve TMO Ürün Ödemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ