Eft Nedir - Eft Saatleri

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şüphesiz kredi kartları oldukça yaygın, gün geçtikçe daha da yaygınlaşacak bir sistemdir. Size ekstra bir avans sunmak ile beraber nakit para taşıma yükünden, bu parayı kaybetme yükünden kurtarır. Şifreli kullanım sistemi ile daha güvenli alışveriş, taşıma gibi özelliklerin yanında bir çok insan için çok önemli olan taksit özelliğini de beraberinde getirir. Yani bu çağın olmazsa olmazıdır kredi kartları.

Ziraat Bankası da müşterilerine kredi kartı sağlayan bankalardan biridir. Ziraat Bankası kredi kartı çıkarmak için ilk yapmanız gereken şey  herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gidip bireysel işlemler için başvurup kredi kartı talebinde bulunmaktır. Buna ek olarak Ziraat Bankası kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak linki tıklayın . Açılan sayfada sizden bir takım nüfus cüzdanı bilgileri doldurmanız istenecektir. Sırasıyla T.C. kimlik no, doğum tarihi (gün / ay / yıl ), nüfusa kayıtlı olduğunuz il, baba adı, anne adı hanelerini doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ziraat kredi kartı başvurusu

Ayrıca Ziraat Bankası ATM’lerini kullanarak, telefon bankacılığını kullanarak ya da 4747 SMS şubesine mesaj atarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS şube ile kredi kartı ön başvurusunu gerçekleştirmek için “ KART T.C. KİMLİK NO LİMİT GELİR” yazarak 4747’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz, başvurunuzun sonucu size SMS olarak bildirilecektir. Bu durum İnternet Şubesi ve ATM başvuruları için de geçerlidir.

Başvurularınıza olumlu cevap aldığınız taktirde, bulunduğunuz yerdeki en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ne kimliğiniz ve gelir belgenizle başvurmanız gerekir. İnternet ve telefon bankacılığıyla yapılan asıl başvurularda da gerekli şartları sağladığınızda kartınızı şubeden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde PTT Bonus Kredi kartı ve PTT kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ