Eft Nedir - Eft Saatleri

Ziraat Kredi Kartı Yıllık Ücreti

Bankalar müşterilerin kullandıkları banka kartı, kredi kartı gibi ürünlerden yıllık olarak belirli miktarda aidat talebinde bulunmaktadır. Bu durum her banka için geçerli olmasada genel yapı bu şekildedir. Bankalar bazen faturaların ve çeşitli ödemelerin kendi banklarından yapılması şartıyla yıllık olarak aldıkları kart ücretini talep etmeyebilmektedirler.

Ziraat bankası köklü bir kamu kuruluşudur ve kurulma amacı olan çiftçilerin ihtiyaç duydukları finansal destek noktasından tüm toplum kesimine yönelik bankacılık hizmeti sağlama noktasına gelmiş bir bankadır. Ziraat bankası bu doğrultuda çıkardığı genç bankkart, Ziraat genç kart, Ziraat kart -gold  , Ziraat kart -klasik, Ziraat maxımum -gold, Ziraat maxımum-klasik, Ziraat maxımum-platin, Ziraat standart-gold , Ziraat standart-klasik gibi kredi kartı veya banka kartı olup kredi kartı olma özelliği olan (genç bankkart gibi..)kartları müşterilerinin  kullanımına sunmuştur.

Genç bankkart yıllık aidat ücreti ne kadardır?

Genç bankkart kredi kartı özelliği olan bir banka kartıdır. Bu karta ait yıllık aidat ücreti alınmamaktadır.

Ziraat genç kart yıllık ücreti ne kadar?

Bankanın bu kart için belirlediği yıllık kart aidatı 15 TL olup asgari ve azami tutar bu sınırlar içindedir.

Ziraat kart -gold  yıllık ücreti ne kadar?

Banka tarafından bu kredi kartı için belirlenen herhangi bir yıllık kart aidatı bulunmamaktadır.

Ziraat kart -klasik yıllık kart aidatı ne kadar?

Ziraat kart -klasik kullanan banka müşterileri bu karta ait olarak ödenmesi gereken hiçbir yıllık aidat ücreti ile karşılaşmayacaklardır.

Ziraat maxımum -gold  yıllık kart aidatı ne kadar?

Maxımum-gold kartına sahip ziraat bankası müşterileri bu karta ait olarak yıllık asgari ve azami sınırlar içinde 32.75 TL aidat ödemesinde bulunacaklardır.

Ziraat maxımum-klasik yıllık kart aidatı ne kadar?

Ziraat bankasının klasik olarak sunduğu kredi kartından farklı olarak kullanıma sürdüğü maxımum-klasik kredi kartı için ödenecek yıllık aidat tutarı 19.75 TL’dir.

Ziraat maxımum-platin yıllık kart aidatı ne kadar?

Maxımum kartlar içinde platin etiketi ile çıkartılmış olan bu kart için ödenmesi gereken yıllık aidat tutarı 39.50 TL’dir.

Ziraat standart-gold için ödenmesi gereken yıllık aidat ne kadar?

Standart serisi içinde gold etiketi ile kullanıma sunulmuş olan bu kart in ödenmesi gereken yıllık aidat miktarı 10.75 TL’dir.

Ziraat standart-klasik kart yıllık aidat ücreti ne kadar?

Ziraat bankasının klasik kredi kartları içinde yeni bir yer bulan standart klasik kartı için ödenmesi gereken yıllık aidat miktarı 10.75 TL’dir.

Ziraat bankası kredi kartları için yukarıda belirtildiği miktarlarda yıllık aidatlar belirlemiş bazı ürünlerde yıllık aidat uygulamasına gitmemiştir. Banka müşterisi kart temin ederken bankaların kartlar için belirlediği bu miktarları asgari ve azami sınırlar içinde inceleyerek seçim yaparsa beklentileri ile orantılı tercih yapmış olup karta ait memnuniyet seviyesini yükseltmiş olacaktır .

Bir önceki yazımız olan İng  Bonus Anında Kart başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nejla öztürk dedi ki:

    3 yıldır kullandığım kredi kartını aylık kullandım yüksek borcunu ödüyorum .taksit yaptiriyormuyorum tek çekim yaptiriyorum. 3 yıldır ödedim kredi kartı yıllık ücretini geri iadesini şahsıma ödenmesini rica edecem.

BİR YORUM YAZ