Abank Müşteri Hizmetleri/ Telefon Çağrı Merkezi / İletişim Numarası

Artık internet ve teknoloji devrindeyiz.. Bu teknolojikleşme birçoğumuzu şaşırtsa da; yavaş yavaş bu duruma alıştığımız da bir gerçektir. Bankacılık sektöründe hizmet veren birçok kurum son yıllarda müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına genellikle teknolojik ürünleri kendi bünyelerinde kullanmaktadırlar. Teknolojik ürünlerin bankalar bünyesinde kullanılmaya başlaması ile birlikte internet, telefon ve mobil bankacılık hizmetleri daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bankacılık adına internet bankacılığı ve şubesiz bankacılık adı verilen yollar iyiden iyiye piyasaya hakim oldular.

 

Bu durumu fark eden birçok kuruluş, müşterilerine hızlı ve masrafsız işlem yaptırma hizmetinin peşine düşmüş duruma gelmiştir. İnternetten, telefondan, ATM’den derken ; artık istediğiniz işlemi yapabileceğiniz onlarca imkana sahip olmaktasınız.

 

Bu yolların birçoğundan habersiz olan vatandaşlarımızı bilgilendirmek için bazı noktalara değinmek istiyoruz.Bizde bu yazımızda yaklaşık 22 yıldır hizmet veren A Bank’ın iletişim kanalları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

 

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kurumlar arasında yer alan A Bank’ta kendi müşterilerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve bankacılık işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilmeleri için internet, telefon ve mobil bankacılık hizmetlerini sunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu hizmet kanalları içerisinde yer alan ve bankaya gitmeden işlem yaptırabileceğiniz A Bank Müşteri hizmetlerine 444 00 55 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Banka müşterileri müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonra karşılarına ilk olarak sesli yanıt sistemi çıkacaktır. Bu sesli yanıt sistemi sizleri gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir takım bankacılık işlemlerini kategoriler halinde sınıflandırmıştır.Yaptırmak istediğiniz bankacılık işlemini gerçekleştirmek için gerekli numarayı tuşlamanız yeterlidir. A Bank Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile yapacağınız tüm görüşmeler kayıt altına alındığından, konuşmalarınıza ve kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca banka görevlilerinin de sizin tüm bankacılık hizmetlerinizi yerine getirmekle görevli çalışanlar olduğunu unutmamak gerekir.Sizden istenecek olan kimlik bilgilerini eksiksiz olarak belirtmeniz hem onların hem de sizin doğru bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

 

A Bank için yazdığınız bu bilgilerin birçoğu diğer bankalar için de geçerlidir. Dolayısıyla bu bilgileri o bankalarla iletişim halindeyken de kullanmanız sizin için gayet doğru bir hareket olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası başlıklı makalemizde 444 00 00 ve ziraat müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nurcan Canbulat dedi ki:

    Bugün belgeler geldi ama bu belge ne için geldi anlamadım kredi kartı için mı sizmi.getircekseniz gene kuryemi getirecek yoksa benmi almaya gelcem.nerden alcamki.ben siz gönderin gene

  2. Cumhur Fatih sonmez dedi ki:

    Emekliyim maaşımı bankaniza taşımak ve küçük bir kredi kullanmak istiyorum

BİR YORUM YAZ