Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Türkiye de en etkili tüketici finansman aracı olan ve alışveriş için herkes tarafından kullanılan kredi kartları kullanıcılarından genel olarak yıl sonunda verilen hizmetlerden ötürü aidat istenmektedir. Yıllık kart aidatları çoğu bankada olsa da aidat ödemeden kredi kartı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz bankalarda mevcuttur.

İnsanların kredi kartı kullanımı sonucunda fazladan ödedikleri tutarlar artık kredi kartının kullanımını bir nebzede olsa azaltmaya başladı. Aidat ve nakit avans çekimi sonucunda ödenen faiz tutarları artık tüketicinin cebini yakıyor.

Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?

Pek çoğunuzun kredi kartı kullanmadan önce sorduğu soru aidatsız kredi kartı veren bankalardır. Elbette ki her vatandaşın aidat ödemeden kredi kartından faydalanma hakkı vardır. Aidatsız kredi kartı veren bankaların isimleri şu şekildedir;

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı Fırsatı

İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu Maximum Aidatsız kredi kartı ile max puanlar kazanabilir ve her alışverişinizde taksitli seçeneklerinizden yararlanabilirsiniz.

Maximum Aidatsız kart ile bankadan para çekebilirsiniz. Bunun dışında bireysel bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve size sunulan hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bu kartın dışında ek kartlar için bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Akbank’tan Aidatsız Axess Free Kredi Kartı 

Akbank Axess Free kredi kartı ile yıllık aidat ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca Axess üyeli aktif olan işyerlerinden kredi kartınız ile chip para kazanma fırsatına sahipsiniz.

Free bütçem hizmeti de harcamalarınızı yakından takip etmeniz için açılan hizmetlerden biridir. Bu hizmetten yararlanarak nerede ne kadar harcadığınızı görebilirsiniz.

Pegasus Plus Kart ING Bank’tan

Pegasus plus kart ING Bank’tan tüm müşterilere özel avantajlar ile aidat sorunu olmadan veriliyor. ING Bank Plus karta aidat almazken aynı zamanda yapacağınız tüm harcamalarda kazanacağınız %1 uçuş puanı da sizlere kazandırıyor.  Eğer Pegasus ile uçuyorsanız %2 uçuş puan kazanma şansına sahipsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Diğer Bankalar

  • Garanti Bankasının Aidatsız Bonus Flexi Kredi Kartı
  • Yapı Kredi Bankasının Aidatsız World Eko Kartı
  • Finansbank Aidatsız Fix Card
  • HSCB Bankası Aidatsız HSCB Concept Kredi Kartı
  • Odeabank Aidatsız Bank’O Card

Hangi bankadan hizmet alacağınıza karar verdikten sonra size mükemmel fırsatlar tanıyan bu kredi kartlarından yıl sonunda aidat ödemeden yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halk Bank Paraf Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ