Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Akbank’ın fırsatlarla dolu Axess kartları chip para kazandırma özelliği başta olmak üzere kullanıcılarına bir çok avantaj sunmaktadır.Bu avantajlar nedeniyle sıkça tercih edilen Axess  kart ile aynı zamanda havaalanı transferi , indirim kampanyaları , üye işe yerlerinden biriktirilen paralarla alışveriş , kampanya dönemlerinde çekiliş özellikleri gibi ek uygulamaları da bulunmaktadır.

Akbank’ın axess kartına başvuru kanalları şube başta olmak üzere çok seçeneklidir.Akbank’ın sadece kart başvuruları ve kartı olan kullanıcılar içinde kolay kullanım için tasarladığı http://www.axess.com.tr/ adresinde Axess kartlarla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşılabilir. Aynı adres üzerinde bulunan kart başvuru ekranı ise kısa sürede başvurusunu tamamlamak isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. https://www.axess.com.tr/axess/hemen-basvur linki üzerinden kısa sürede kart başvuru işlemlerini tamamlamanız mümkün.

Akbank ayrıca mobil başvurular için geliştirmiş olsa da bilgisayar üzerinden de https://webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresinden başvuruları almaktadır. Ad soyad cep telefonu bilgileri ile az bir bilgi ile başvuru işleminizi bankaya ileterek daha değerlendirmeye sunabilirsiniz.Aynı sayfa üzerinden Akbank’ın uçak kullanımını sıkça tercih eden kullanıcıları için hizmete sunduğu mil kazandırıp millerle uçak bileti alabileceğiniz Wing kart ile kart aidatı gibi ücretlerin bulunmadığı Free karta da başvuru yapılabilmektedir.

Akbank’ın Wings kart kullanıcıları için açılan ve Wings kartın özelliklerinin detaylı olarak görüntülenebildiği http://www.wingscard.com.tr/ adresinden de http://www.wingscard.com.tr/basvur linki üzerinden Wings kart başvuruları yapılabilmektedir. Free kart içinde oluşturulan Free kart sayfasında yer alan https://www.kartfree.com/free/hemen-basvur linki de Free kart başvuruları için oluşturulan bir diğer kanaldır.

Akbank kartlarına başvuru süreçlerinin mobil olarak ilerlediği alan ise Akbank direkt isimli akıllı telefon uygulamasıdır.Telefonunuzun uygulama dükkanından indirebileceğiniz Akbank direkt’ten Akbank müşterisi olsanız da olmasanız da kart başvurularınızı yapabilirsiniz.

Akbank’ın ATM’leri üzerinden de başvurularınızı iletebileceğiniz bir başvuru modülü yer almaktadır.Modül üzerinden kredi kartı başvurularınızı ATM’den gireceğiniz bilgiler ile bankaya iletebilirsiniz.

Özellikle farklı özelliklerde ki kartlardan faydalanmak için web üzerinden oluşturulan başvuru kanallarını kullanmanız daha avantajlıdır. Akbank’ın kendi web sitesi üzerinde bulunan http://www.akbank.com/kredi-karti linki ise tüm bu kartların başvuru modüllerine tek sayfadan ulaşabileceğiniz bir sayfadır. Gene aynı sayfa üzerinde yer alan        Başvurum Nerede alanı ise sadece Tc kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girerek kart durumunuzu sorgulamanız için oluşturulan sorgulama modülüne bağlanmaktadır.Bu modülün direkt adresi https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL olarak geçmektedir.

Axess’in avantajlı dünyasına adım atmak için alternatif başvuru kanallarının yanı sıra Akbank şubelerinden ve 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri hattından da faydalanmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde garanti bankası kredi kartı sonucu ve garanti kredi kartı sorgulama ekranu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ