Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

İhtiyaca uygun kredi seçenekleri ile nakit kaynak temini sağlayan Akbank kredi başvuru aşamasında atm,telefon şube,sms,intrnet  gibi çeşitli araçlar üzerinden başvuru kabul etmekte ve uygun gördüğü kişilere müşterisi olsun veya olmasın kredi temini sağlamaktadır. Kredi kartlarından olan axess,free,wıngs ‘in yani sıra ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi gibi bireysel kredi başvuruları kısa süre içinde değerlendirmeye alınarak neticelendirilir

Akbank’a bu sayılan araçlardan biri vasıtası ile başvuruda bulunduktan sonra kredi başvurunuzu  yine bankanın internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra kredi başvuru sonucu sorgulama bağlantısı tıklanır ve karşımıza açılan yeni sayfada başvurum nerede butonuna tıklandıktan sonra t.c kimlik no, veya vergi kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik kodu girişlerini yaptıktan sonra devam tuşuna basıp başvurunuz ile ilgili son durumu öğrenmiş olacaksınız .Eğer kredi karınızın teslimat durumu ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız “başvurum nerede ”butonu tıklandıktan sonra açılan penceredeki teslimat seçeneğine tıklanır ve kurye ile ilgili son durum bilgisi buradan alınır .

Akbank kredi başvuru adımları hakkında neler söylenebilir?

Akbank kredi başvurusu sms, telefon bankacılığı,atm’ler,akbank direkt internet ve banka şubeleri vasıtası ile yapılabilir. Sms’le kredi başvurusu yapılmak isteniyorsa kredi yazıp boşluk bırakın ve t.c kimlik numaranızı girin ve 4425’e gönderin. Telefonla başvuracaksanız 444 25 25’i aramalı ve önce 4 sonra 2’yi tuşlayarak cep telefonu numarasını girmelisiniz. ATM ile başvuruda bulunulacaksa  kartlı veya kartsız seçeneklerinden birini tercih etmek gerekiyor. Bu uygulama içinde t.c kimlik no ve cep telefonu numarası gerekiyor.

Akbank en kolay kredi imkanı tanıyan bankalardan biri olarak kredi başvurusu yapan müşterisi veya müşterisi olmayan birine başvuru durumunu değerlendirdikten sonra geri dönüş sağlamaktadır. Bankaya yapılan kredi başvuru takibi bizzat yapılmak isteniyorsa o zaman başvurum nerede butonu ile ilerleyerek t.c kimlik ve cep telefonu bilgileri de verilmeli ve kredi başvurunuzun son durumunu öğrenmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan BankPozitif Kredi Kartı Başvuru Sonucu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ