Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Türkiye’nin en önde gelen bankalarından olan Akbank, 2017 yılı itibariyle kredi kartı seçeneklerini arttırarak başvuruları daha kolay hale getirmiştir. Akbank kredi kartı başvurusu 2017 yılı itibariyle farklı kanallar üzerinden yapılabiliyor. Başvuruyu yapacak olan kişinin bankanın müşterisi olup olmadığı konusu özel olarak önem arz ederken, kullanacağınız kredi kartının limiti de gelir durumuna göre değişkenlik gösterir. Başvurularda Akbank’ın kendi müşterilerine her zaman daha geniş seçenekler sunduğunu unutmamak gerekiyor.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın müşterisi olmayan kişilerin kredi kartı başvurusu yapabilmeleri için direkt olarak şubeye gitmeleri gerekiyor. Bunun dışında Akbank Ürün Satış Yetkilileri ile belli başlı noktalarda buluşabilen kişilerin, bu yetkililerle de kredi kartı sahibi olma imkanı vardır. Banka müşterisi olan kişiler içinse kredi kartı başvurusu son derece kolay oluyor. Banka müşterisi olup da Akbank internet şubesini aktif kullanan kişiler, saniyeler içerisinde kart başvurusu yapabiliyor. Dilerseniz bilgisayar üzerinden dilerseniz de mobil olarak kart başvurusunu yapabilirsiniz. Başvuruları şubeden yapan ve bankanın müşterisi olmayan kişilerden bazı belgeler istenirken, banka kendi müşterilerinden bu işlem için herhangi bir belge talep etmez.

Akbank Kredi Kartı Başvurusunda Gereken Belgeler?

Akbank üzerinde herhangi bir kredi kartı ve banka kartı bulunmayan kişilerin şubeden yapacakları başvurularda bazı evrakları vermesi gerekebilir. Bu kişilerin öncelikle eksiksiz bir şekilde doldurulmuş kredi kart başvuru formunu ilgili kişiye vermesi gerekiyor. Ayrıca kişinin nüfus cüzdanı, ehliyeti ya da pasaportunun başvuru esnasında yanında olması gerekiyor. Ayrıca başvuruyu yapan kişinin limit talebi normalden daha yüksekse, Akbank tarafından gelir belgesi talebi de yapılabilir. Banka müşterisi olan kişilerin bu tarz bilgileri kayıt altında olduğu için herhangi bir şekilde nüfus cüzdanı ya da gelir belgesi vermeleri gerekmiyor.

Bir önceki yazımız olan Banka Şubeleri Sorgulama başlıklı makalemizde banka, Banka Şubeleri ve banka şubeleri sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ