Akbank Neo Borç ve Limit Sorgulama

Akbank kredi kartlarından olan Nero kredi kartı bilgilerini istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Neo borç sorgulama ve Neo limit sorgulama işlemleriniz nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Neo Borç Sorgulama

Neo kredi kartınızın borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi kartı borçları menüsünden kredi kartınızın ekstre bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu alanda ödeyeceğiniz toplam borç, asgari ödeme tutarı ve dönem içerisinde yapmış olduğunuz harcamalar sizlere sunulmaktadır. Buradaki bilgilerden incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer internet bankacılığına giremiyorsanız Akbank telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Neo borç sorgulama için iletişime geçeceğiniz numaralar 444 25 25 / 0850 222 25 25. Bu numaralar üzerinden gerekli menüleri tuşlayarak kredi kartınızın borç bilgilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmadan borç bilgilerinizi öğrenebileceğiniz gibi müşteri temsilcisine bağlanıp ekstreniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son olarak Akbank şubelerinden ve ATM’lerinden de Neo borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde yetkili personel ile görüşmeniz yeterlidir. Sizlere borç bilgilerinizi verecektir. ATM’lerde kartınız ile giriş yaparak son dönem ekstrenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca dönem için hareketlerde görüntülenebilmektedir.

Neo Limit Sorgulama

Neo limit sorgulama işleminiz hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için yapmanız gereken internet bankacılığını kullanmaktır. İnternet bankacılığına giriş yaptığınızda kredi kartı bölümünden kartınızın güncel limitinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı aracılığı ile de limit öğrenme mümkündür. Nero limit sorgulama işlemi için telefon bankacılığından gerekli tuşlamaları yapmanız yeterlidir. Sesli yanıt sistemi ile sizlere limitiniz hakkında bilgi verilecektir.

Neo limit sorgulama işlemi ayrıca bankanın şubelerinden ve ATM’lerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Şubelerde yetkili personel gerekli bilgileri sizlere verecektir. ATM’lerde kartınız ile giriş yapmanız yeterlidir. Bakiye inceleme menüsünden güncel limitinizin ne kadar oluğunu öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Miles&Smiles Borç ve Limit Sorgulama başlıklı makalemizde Miles&Smiles garanti hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    Limitim

BİR YORUM YAZ